MKV Video Oynatıcı – MKV Player İndir

MKV Player programı ile .mkv uzantılı videoları açabilir ve oynatabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan MKV Player programının kullanımı da oldukça basittir. Program sadece mkv videoalarını değil aynı zamanda popüler video ve ses formatlarını da oynatabilmektedir. Bir video oynatıcıda arayacağınız temel özelliklerin hepsi bu programda da var.


MVK Uzantılı Videoları açma

MKV Player programı ile .mkv uzantılı videoları kolaylıkla oynatabilirsiniz. MKV video oynatıcıda bu videolarınızı oynatmak için tek yapmanız gereken .mkv uzantılı videoya çift tıklamaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

MKV Player programında oynatma, duraklatma, aramak, tam ekran gibi tüm temel fonksiyonlar mevcuttur. Aynı zamanda kendi çalma listelerinizi yapabilir ve düzenleyebilirsiniz. Eğer listediğiniz çok fazla video var ise arama yaparak istediğiniz videoyu bulabilirsiniz.

MKV Player programı altyazı da desteklemektedir. Ayrıca eski bilgisayarlarda bile çok yüksek bit dosyaları da çalabilir. Bu program sadece MKV formatlarını değil aynı zamanda FLV, DivX, MPG, ACI, VOB, MOV gibi popüler video formatları ve AC3, MP3, AAC, WMA, FLAC gibi popüler ses formatlarını da çalmaktadır.

MKV Player

MKV Player Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 6,1 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistem Windows XP ve üzeri

 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “MKV Video Oynatıcı – MKV Player İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler