Müzik Yapma Programı – Adobe Audition (Cool Edit Pro) Tryout İndir

İlk versiyonlarında Cool Edit Pro olarak karşımıza çıkan bu program artık Adobe Audition olarak karşımızda. Müziklerinizi istediğiniz gibi efektlendirebileceğiniz ve sıfırdan müzik yapabileceğiniz bir program. Programın kendisinin de ses dosyaları arşivini kullanarak müzik yapmanın keyfini yaşayın.


Profesyonel Ses Kayıt Programı

Basit bir ses editörü şeklinde kullanıma sunulan ve Cool Edit Pro ismi ile yayımlanan program, şimdi profesyonel bir ses kayıp ve müzik yapma programı olarak Adobe Audition ismi ile kullanımda. Adobe Audition programı büyük bir müzik oluşturma yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Audition programı basit bir arayüze sahiptir ve File, Effects, Main ve Mixer bölümleri yer alır. İsterseniz bu düzeni değiştirebilir ve yeni şablonlar kaydedebilirsiniz.

Adobe Audition’daki düzen, çoğu ses ve video düzenleme programında ortak kullanılan, zamana bağlı kesme ve yapıştırma işlevlerini kullanarak gerçekleştirilir. Sadece bir happy wheels demo giriş ve çıkış noktalarını işaretleyip sesi istediğiniz gibi kesip yapıştırırsınız.

Adobe Audition programı da Creative Cloud  yani bulut desteğine sahiptir. Bu sayede çevrimiçi ve çevrimdışı çalışmanızı sağlar. Adobe Audition’tan en iyi şekilde yararlanmak için oldukça iyi bir ses kartına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. MIDI desteğiyle ilgilenen kullanıcılar için Adobe Audition bu alanda çok fazla şey sunmuyor ve birçok kullanıcı bunu yapılandırma programının en kafa karıştırıcı yönlerinden biri olarak bildiriyor.

Adobe Audition Program Detayları

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 30.1 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Müzik Yapma Programı – Adobe Audition (Cool Edit Pro) Tryout İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler