Office Uyumlu Döküman Oluşturma ve Düzenleme Programı – AVS Document Editor İndir

AVS Document Editor programı ile metin belgeleri düzenleyip ve oluşturmak çok kolay. Elektronik tablolar ve sunumlar oluşturabilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Üstelik bu program % 100 MS Office formatlarıyla uyumludur.


Metin, Tablo ve Slayt Oluşturup Düzenleyin

AVS Document Editor programı bütün metin belgelerini, tabloları, çizelgeleri ve slayt  gösterilerini görüntülemenizi, düzenlemenizi ve yeniden kaydetmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bütün metin belgelerini yeniden düzenleyenilir ve yeniden oluşturabilirsiniz. DOCX, DOC, PDF, TXT, ODT, RTF uzantılı metin belgelerini görüntüleyip düzenleyin ve yeniden kaydedin. Bu program MS Office Biçimleri ile % 100 uyumludur.

Dokümanlarınızı düzenlemeniz için farklı metin biçimlendirmesi, yazı tipi stilleri ve daha fazlası sunuluyor. Bağlantıları, tabloları ve çizelgeleri ekleyin, resimler ekleyin, otomatik şekiller, formüller ekleyin ve metin nesneleri, madde işaretli veya numaralı liste oluşturun.

Minimum çaba ile kesin hesaplamalar yapabilirsiniz. 300 fonksiyon ve formül arasında seçim yapmak için e-tablolar kullanın. Değerleri sıralayarak ve filtreleyerek, arama ve otomatik değiştirme işlevlerinden yararlanarak verileri kolayca ve doğru bir şekilde yönetin ve analiz edin. Açık ve elektronik tabloları XLS, XLSX, ODS, CSV biçimlerinde düzenleyin ve PDF ve HTML olarak kaydedin.

Etkileyici sunumlar hazırlamak için temiz düzen, çekici temalar ve çeşitli fontlar kullanın. PPTX, PPT, ODP’deki sunuları görüntüleyin ve düzenleyin.

AVS Document Editor

AVS Document Editor Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   125 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Office Uyumlu Döküman Oluşturma ve Düzenleme Programı – AVS Document Editor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler