Online 8 Top Bilardo Oyunu – 8 Ball Pool Oyna

İnternet üzerinden bilardo oynamanın en iyi yolu 8 Ball Pool oynamaktır. 8 Top Bilardo oyunu olan bu oyunda amacını 8 numaralı siyah topu ilk önce deliğe sokmaktır. Gerçek rakiplerle online bir şekilde bilardo oynamak oldukça eğlenceli olacak.


İnternetten Bilardo Oynayın

İnternetten online bir şekilde bilardo oynamak isteyenlere 8 Ball Pool oyununu öneriyoruz. Arkadaşlarınız ile karşılıklı oynayabileceğiniz gibi turnuvalara katılarak da yarışabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Miniclip tarafından geliştirilen oyunun en güzel yönlerinden birisi de canlı olarak gerçek rakiplere karşı bilardo oynamaktır. Mantık basit, kazanmak için bütün topları deliklere soktuktan sonra en son olarak 8 numaralı topu ilk sizin deliğe sokmanız gerekir.

8 Ball Pool

Gelişmiş ıstakalar ile daha iyi statistik değerlere ve yeni bir oyun deneyimine sahip olacaksınız. Daha iyi Hedef istekası ile uzatılmış kılavuz çizgiler, daha çok Güç istekası ile daha fazla atış gücü, daha fazla Faso ile ek faso etkisi veya daha fazla Zaman ile mükemmel vuruşu yapmak için ek süre kazanabilirsiniz.


8 Ball Pool Oyun Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows Tümü
  • UYARI: Oyun açılmıyorsa aşağıdaki linke tıklayarak üretici sayfasından oynayabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Online 8 Top Bilardo Oyunu – 8 Ball Pool Oyna”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler