Online Video Kesici – Online Video Cutter Türkçe Ücretsiz

Online Video Cutter isimli servis sayesinde videolarınızı dilediğiniz gibi kesebilirsiniz. İnternet üzerinden programsız bir şekilde videolarınızı kesebilir, dilediğiniz yerlerini kırpabilir ve istediğiniz kalitede indirebilirsiniz. Online video kesici olarak Türkçe arayüze sahip olan bu servis tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor.


İnternettten Programsız Video Kesme

Online Video Cutter isimli bu uygulama sayesinde internet üzerinden videolarınızı kesebilirsiniz. Direk internet üzerinden videolarınızın dilediğiniz yerini kesebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Videolarınızın dilediğiniz yerlerini de kırpmanızı sağlayan bu servis sayesinde videolardan dilediğiniz yerleri de alabiliyorsunuz. Videolarınızı kolayca düzenleme imkanı sunan bu servis ile aynı zamanda bir videoyu 90,180 veya 270 derece döndürebilirsiniz.

Online Video Cutter servisi neredeyse bütün formatları desteklemektedir. Dosyalarınızın boyutu çok büyük olmadığı sürece bütün dosyaları açar. En fazla 500 MB büyüklüğündeki dosyaları açabilir ve kırpabilirsiniz.

Videolarınızı keserken kalitesini de kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Videolarınızı kestikten sonra bir kaç saat içerisinde otomatik olarak siliniyor ve güvenliğiniz sağlanıyor.

online-video-kesici- online video cutter

Online Video Cutter Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Web tarayıcı
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Online Video Kesici – Online Video Cutter Türkçe Ücretsiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler