Önyüklenebilir CD Oluşturma Programı – Ultimate Boot CD (UBCD) İndir

Ultimate Boot CD programı temelde önyüklenebilir bir CD oluşturma programıdır. Disket tabanlı programlar çalıştırmak için ihtiyacınız olan tüm tanılama yardımcı programlarını içeren yedekleme ve kurtarma aracıdır.


Web Sitesi Yapmanın Kolay Yolu

Disketlerin trend olduğu zamanlar çoktan geri kaldı. Artık tarih oldukları ama zamanında popüler olmalarının nedeni tek taşınabilir cihazlar olmalarıydı. Küçük kapasiteleri belgelerden medya içeriğine kadar her şeyi depolamak için kullanılıyordu ve bir sistem kurtarma işleminin gerçekleştirilebilmesi için tek çözümdü.

Sponsorlu Bağlantılar

Disketler şimdi yok olmaya yüz tuttu ancak disket tabanlı tanılama yardımcı programları ortaya çıkmaya başladı. Bu yüzden bu araçları bir CD diskinde veya daha iyisi çıkarılabilir bir USB sürücüsünde depolamak daha iyidir.

En iyi çözüm, önyüklenebilir disketlerin tüm özelliklerine sahip bir önyüklenebilir CD oluşturmaktır. Bu şekilde, ihtiyacınız olan tüm yardımcı programlara tek bir diskte toplamış olursunuz.

Ultimate Boot CD, ihtiyacınız olan tüm tanılama yardımcı programlarını içeren bir yedekleme ve kurtarma aracıdır. Başka bir deyişle, bilgisayarınızın bozulması durumunda önyüklenebilir bir CD oluşturmak için bu yazılıma ihtiyacınız var.

Ultimate Boot CD, BIOS’tan oldukça benzer bir arayüze sahiptir, bu nedenle bu yaklaşım için alışkın olan kullanıcılar önemli sorunlarla karşılaşmazlar. Önyüklenebilir CD’nizi oluşturup bilgisayara yerleştirdikten sonra, metin tabanlı bir menü görünür ve buradan çalıştırmak istediğiniz programı seçebilirsiniz.

Ultimate Boot CD

 

Ultimate Boot CD Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   623 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   5.3.6
İşletim Sistemi   Win 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Önyüklenebilir CD Oluşturma Programı – Ultimate Boot CD (UBCD) İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler