Opera İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi – ZenMate for Opera İndir Donwload

ZenMate eklentisini ile Opera tarayıcılarda internet bağlantınızı şifreleyerek güvenli bir şekilde internette sörf yapabilirsiniz. Opera tarayıcılar için VPN ve proxy görevi gören ZenMate eklentisi ile aynı zamanda bütün yasaklı sitelere de giriş yapabilirsiniz. ZenMate programı aynı zamanda IP adresinizi gizler ve üçüncü şahısların kişisel bilgilerinize ulaşmasını da engeller.


Opera İçin ZenMate

Opera tarayıcınız ile yasaklı sitelere giriş yapmak için ZenMate eklentisini kullanabilirsiniz. Opera tarayıcınız için proxy eklentisi olan olan ZenMate aynı zamanda en iyi VPN eklentilerinden birisidir. Opera tarayıcınızı başlattığınız anda otomatik olarak devreye giren ZenMate VPN istemcisi güvenli bir şekilde internette gezinmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

ZenMate eklentisi ile internet bağlantılarını olası tehditlere karşı güvence altına alır. İnternette kimliğiniz gizlenir ve kişisel verileriniz de korunmuş olur.

ZenMate Security & Privacy VPN

ZenMate ile kendiniz proxy sunucunuzu seçerek internete bağlanıyorsunuz. Dünyanın her yerinden sunulan proxy sunucuları üzerinden yasaklı ve engelli sitelere giriş yapmış oluyorsunuz. Özellikle ülkemizde sık sık meydana gelen internet yasaklarına karşı ZenMate programı çok iyi bir çözüm oluyor. Facebook, Twitter ve YouTube gibi sosyal ağların zaman zaman engellenmesi durumunda ZenMate programını kullanabilirsiniz.

ZenMate Tanıtım Videosu

ZenMate (Opera) Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 643,5 KB
Dil: Türkçe
Versiyon: 5.50
İşletim Sistemi: Opera Web Tarayıcı
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Opera İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi – ZenMate for Opera İndir Donwload”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler