Otomatik Mause Tıklama Programı – GS Auto Clicker İndir

GS Auto Clicker programı sizin yerinize otomatik olarak tıklama yapan bir programdır. Fare ile sık sık tıklama yapmak yerine bu program ile zamanlama yaparak ve bir kısayol tuşu atayarak otomatik tıklamalar ayarlayabilirsiniz. Özellikle oyun oynayanlar için harika bir program.


Elinizi Rahatlatan Fare Programı

GS Auto Clicker, isminden de anlaşılacağı üzere otomatik tıklama yapmaya yarayan programdır. El yerine otomatik bir şekilde fare tıklaması için kullanışlı bir araçtır. Oyun oynayanlar, program geliştirenler veya çalışırken fare sıklıkla fare tıklaması yapanlar için oldukça faydalı bir programdır. Bu program sayesinde sık sık fare ile tıklama yapmanıza gerek kalmak.

Sponsorlu Bağlantılar

Belirli bir kısayol tuşuna basmanız ile beraber GS Auto Clicker tıklamayı tamamlamanıza yardımcı olur. Seçenekler menüsünden, hangi fare düğmesinin kullanılacağını seçebilir ve tekli veya çift tıklamaları da seçebilirsiniz.

GS Auto Clicker

Uygulama, durdurulana kadar tıklamaya devam etmek veya yalnızca belirli sayıda tıklamak üzere devam etmek üzere ayarlanabilir ve tıklamalar arasındaki aralığı saat, dakika, saniye veya milisaniye cinsinden ayarlayabilirsiniz. Bu program özellikle sık tıklamalar gerektiren bilgisayar oyunları oynayan kullanıcılar için mükemmeldir.

GS Auto Clicker Kullanım Videosu

GS Auto Clicker Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   846 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   3.1.2
İşletim Sistemi  Windows XP/Vista/7/8
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Otomatik Mause Tıklama Programı – GS Auto Clicker İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler