Outlook Şifre Kurtarma Programı – Outlook Password Decryptor İndir

Outlook Password Decryptor programı ile unuttuğunuz Outlook şifrelerini kurtarabilirsiniz. Outlook kullanıcı adı ve şifrenizi kurtarmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Daha önce kaydettiğiniz Outlook şifrelerini görmenizi sağlar.


Outlook Şifresini Unutanlar

Outlook Password Decryptor programı ile Microsoft Outlook’un tüm sürümleri için kayıp ya da unutulmuş e-posta şifresini kurtarmak mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Kimlik doğrulama işlemi sırasında kullanıcı ‘Parolayı Hatırla’ seçeneğini seçtiğinde, Outlook daha sonraki oturum açma işlemleri için parolayı saklar. Outlook Password Decryptor programı ise unuttuğunuz bu hesap parolalarını kurtarabilir.

Outlook Parolası Decryptor, yalnızca daha önce sisteminizde saklanan kendi kayıp şifrenizi kurtarmanıza yardımcı olur. Outlook Password Decryptor, Outlook Express’ten başlayarak Outlook 2015’e kadar olan tüm sürümlerdeki parolaları kurtarabilir.

Outlook Password Decryptor Özellikleri

Outlook Password Decryptor, Outlook’un tüm sürümlerinden gelen şifreleri kurtarmak için hepsi bir arada bir araçtır. Ayrıca, Outlook tarafından desteklenen farklı e-posta hesabı yapılandırmalarından şifreleri deşifre edebilir, örneğin;

  • Exchange Server
  • IMAP
  • POP3
  • SMTP
  • LDAP
  • HTTP

Ayrıca, ileride kullanmak üzere, kurtarılmış şifre listesini HTML / METİN / XML / CSV dosyasına kaydetme seçeneği sunar.

Outlook Password Decryptor Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   3,6 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Outlook Şifre Kurtarma Programı – Outlook Password Decryptor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler