Panda Antivirüs Programı – Panda Antivirus Pro İndir

Panda Antivirus Pro ev kullanıcıları için en iyi antivirüs programlarından birisidir. Bilgisayarınızı virüslere, bilgisayar korsanlarına, spamlere ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korur. Bütün tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Wifi ağınızı ve online kimliğinizi hırsızlık, çevrimiçi dolandırıcılık ve kimlik avına karşı korur.


Panda Antivirüs ve WiFi Koruması

Yenilenen Panda Antivirus Pro ile cihazlarınızı virüslere ve diğer tehditlere karşı koruyun hemde Web’e güvenle göz atın. Bilinen ve bilinmeyen her türlü tehditlere karşı koruma sağlar. Güvenlikten yana endişe duymak istemiyorsanız Panda Antivirus Pro kurun ve keyfinize bakın.

Sponsorlu Bağlantılar

Panda Antivirus Pro ile hem bilgisayarınız hemde Android akıllı telefon ve tabletleriniz için gerçek zamanlı koruma sağlamış olursunuz. Virüsleri, casus yazılımları, bilgisayar korsanları ve çevrimiçi dolandırıcılığı kolaylıkla önelemiş olursunuz.

Panda Antivirus Pro ile en son kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı gerçek zamanlı koruma almış olursunuz. Panda Antivirus Pro, kablosuz ağınızı bilgisayar korsanlarına ve davetsiz misafirlere karşı koruma altına alır. Casus yazılımlara, phishing (çevrimiçi sahtekarlık), rootkit (gizli teknikler) ve Truva atlarına karşı gerekli koruma sağlar.

Program aynı zamanda sohbet, fotoğraf ve video paylaşma, çevrimiçi alışveriş yapma, en sevdiğiniz blogları okumak veya kesintisiz Web’de gezinme yapmanız için herşeyi yapar. Yeni gerçek zamanlı koruma teknolojisi sayesinde, her zamankinden daha güvenli, daha hızlı ve daha eksiksiz. Bilgisayarınızı güvenli modda başlatın ve kritik durumlarda dezenfekte edin.

En Temel Özellikleri

  1. Gerçek zamanlı Antivirüs ve Anti-casus yazılım koruması
  2. Davranışsal analiz koruması
  3. İşlem Monitörü
  4. URL ve web filtresi

Panda Security’nin teknolojileri, herkesin katkıda bulunduğu bir kullanıcı topluluğuna dayanan akıllı bir koruma sistemi sunar. Bilgisayarınız her zaman güncel kalacak ve korunacaktır. Buna ek olarak, bilgisayarınız Panda’nın devasa virüs tespit veritabanına dahil olduğu için algılama gücünü kısıtlamayacaktır.

panda-antivirus-pro

Panda Antivirus Pro Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü (30 gün)
Boyut:   1.7 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2017
İşletim Sistemi   Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Panda Antivirüs Programı – Panda Antivirus Pro İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler