PC İçin Clean Master İndir – Bilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı

Clean Master programı ile bilgisayarınızı hızlandırabilir ve sabit diskinizi temizleyerek ekstradan yer açabilirsiniz. Tarayıcıların, programların, kayıt defterinin ve sistemin çöplerini temizleyebilir ve bilgisayarı optimize ederek daha hızlı bir birgisayara sahip olabilirsiniz.


Clean Master İle Bilgisayarı Hızlandırın

Android akıllı cihazlar için oldukça popüler olan Clean Master uygulamasının bilgisayar versiyonu ile de bilgisayarınızın optimize edebilir ve hızlandırabilirsiniz. Clean Master programı bilgisayarınızın her bölümünü ayrı ayrı temizler ve daha verimli çalışmasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Clean Master ile bilgisayar sistemindeki gereksiz dosyaları kaldırır ve sabit diskinizde boş alan açabilirsiniz. Clean Master ile internet tarayıcı önbelleğini silebilir, video ses dosyalarınızın önbelleğini silebilir, programların bıraktığı çöpleri temizleyebilir, kayıt defteri çöplerini temizleyebilir ve sistem taraması yaparak bilgisayarı optimize edebilirsiniz.

Clean Master programını en güzel yanlarından birisi de gereksiz dosya miktarının belli bir boyuta ulaştığı anda size haber vermesini sağlayabilirsiniz. Örneğin 1GB gereksiz dosya oluştuğunda program size haber verir ve sizde temizlersiniz. .

Kullanımı oldukça basit bir program olan Clean Master ile hem bilgisayarı hızlandırın hemde temizleyin.

clean-master-pc

Clean Master Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  5.5 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  12.1
İşletim Sistem
Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin Clean Master İndir – Bilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler