PC İçin Fotoğraf Düzenleme Programı – Fotor Photo Editor İndir

Fotor Photo Editor programını indirerek fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı toplu olarak düzenleyebilir, fotoğraflardan kolajlar yapabilir, birbirinden güzel efektleri uygulayabilir ve fotoğraf düzenleme araçları ile yeni fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Fotor Photo Editor programı ücretsiz bir alternatiftir.


Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

Bilgisayarda kullanacağınız ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programı arayanlar için Fotor Photo Editor programı çok güzel bir alternatif sunuyor. Ücretsiz indirilebilen Fotor Photo Editor programı tek bir tıklama ile toplu bir şekilde fotoğrafları düzenleme imkanı sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflara çeşitli efektler, kenarlıklar ve sahneler ekleyebilirsiniz. Birçok güçlü araçları ile paralı fotoğraf düzenleme programları ile yapabileceğiniz bir çok işlemi yapma fırsatı sunuyor.

Fotor Photo Editor programı kolaj yapmanızı da sağlıyor. 20’den fazla farklı düzen seçenekleri ile istediğiniz gibi bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Aynı zamanda belli bir alanı seçerek fotoğrafları bulanıklaştırabilirsiniz.

Fotoğraflar metinler de ekleyebiliyorsunuz. TIFF, JPEG ve PNG gibi formatları desteklemesinin yanı sıra RAW formatını da dönüştürmesi büyük bir kolaylık sağlıyor.

fotor-photo-editor

 

Fotor Photo Editor Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  110 MB
Dil:  Türkçe
Versiyon:  3.0.0
İşletim Sistem Windows XP, Vista,  7, 8
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin Fotoğraf Düzenleme Programı – Fotor Photo Editor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler