PC İçin Fruit Ninja Meyve Kesme Oyunu İndir – FruitNinja İndir Download Yükle Bedava

Mobil dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan Fruit Ninja oyununu şimdi de bilgisayarda oynayın. Meyve kesme yada meyve doğrama oyunu olarak bilinen Fruit Ninja oyununda bir ninja gibi meyveleri ustaca kesiyorsunuz.


FruitNinja Oyunu Bilgisayarda

Mobil dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan Fruit Ninja oyununu şimdi de bilgisayarda oynayın. Meyve kesme yada meyve doğrama oyunu olarak bilinen Fruit Ninja oyununda bir ninja gibi meyveleri ustaca kesiyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 370 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Fruit Ninja oyununda ekranda gördüğünüz meyveleri doğruyorsunuz. Ne kadar çok meyveyi aynı anda keserseniz aldığınız puan daha fazla oluyor. Belirli bir süre içerisinde en çok meyveyi kesmeye çalışıyorsunuz.

Mobil cihazlarda parmağınız ile dokunarak meyveleri kesiyordunuz PC’de ise mausunuzu bir bıçak gibi kullanıyorsunuz. Fare ile meyveleri kesmeye çalışıyorsunuz.

fruit ninja pc

Ekrana gelen meyveleri keserken dikkatli olun. Çünkü ara ara ekrana bomba da geliyor. Eğer bombayı keserseniz oyun sona eriyor. Aynı zamanda 3 adet meyveyi kesemez ve ıska geçerseniz yine oyun sona eriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin Fruit Ninja Meyve Kesme Oyunu İndir – FruitNinja İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler