PC İçin GTA 4 İndir – Grand Theft Auto IV İndir

Grand Theft Auto 4 oyunu en sevilen GTA oyunlarından birisidir. Özgür dünyada size verilen görevleri yerine getirerek oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Helikoptere kadar dilediğiniz ulaşım aracını kullanabilir ve oyunu multiplayer modda da oynayabilirsiniz. 15 farklı oyun türünden birini seçerek GTA 4 oyununu oynayabilirsiniz.


En Sevilen GTA Oyunu

Grand Theft Auto IV oyunu açık dünya oyunlarının en önemli temsilcisidir. Dünya genelinde en çok oynana video oyunlarının başında gelen GTA 4 oyunu henüz oynamadıysanız hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Grand Theft Auto serisinin sekizincisi olan Grand Theft Auto IV oyunu PC ile beraber PlayStation 3 ve Xbox 360 için de yayımlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Grand Theft Auto IV oyunu günümüz New York şehrini temel alarak oluşturulan Liberty City şehrinde geçiyor. Oyunda ana kahramanımız Niko Bellic rüyalar şehri Amerika’ya gelir ancak kendisini bir anda çete yapılanmalarına, suçlara ve yolsuzluklara bulaşmış bulur. GTA IV oyunu çevrimiçi çok oyunculu mod ve 15 farklı oyun türü içermektedir. 

Oyunda araba, motosiklet, helikopter, gemi, tramvay, teleferik ve metro gibi ulaşım araçlarını kullanabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde taksi çağırabilir yada yoldan geçen bir taksiyi durdurup ulaşım için kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Brucie Kibbutz aranarak helikopter çağırabiliyorsunuz. Uçak ve bisikleti ise GTA 4’de kullanamıyorsunuz.

Ayrıca bkz: Diğer GTA Oyunları

Oyunda 88 adet ana görev bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yan görevler de bulunuyor. Yine aynı şekilde çevrimiçi görevler de bulunuyor.

gta 4

GTA 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows Vista – Service Pack 1 / Windows XP – Service Pack 3
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8GHz AMD Athlon X2 64 2.4GHz
  • Bellek: 1.5GB XP / Vista 1.5GB
  • Grafik: 256MB Nvidia 7900 / 256MB ATI X1900
  • DirectX Versiyon: DirectX 9.0c Uyumlu Kart
  • Sabit Disk: 16GB Sabit Disk Alanı

Grand Theft Auto IV Video Tanıtım

Grand Theft Auto 4 Detayları

Lisans: Ücretli
Boyut: – MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Windows  XP,  Vista,  7,  8,  8.1,  10,  10.1
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin GTA 4 İndir – Grand Theft Auto IV İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler