PC İçin Korku Oyunu – Outlast 2 Demo İndir

Harika bir korku oyunu olan Outlast 2 oyununun Demo sürümünü oynayabilirsiniz. 2017 yılında çıkacak olan Outlast 2 oyununda korku kaldığı yerden devam ediyor. Dini öğelerinde oyunda yer aldığını ve kabuslarla dolu bir oyunun sizi beklediğini söylemeliyiz.


Outlast 2 Bekleyenlere Güze Haber

Korku oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan Outlast oyununun ikinci versiynu da merakla bekleniyor. Outlast 2 oyununun PS için demosu yayımlandı ve PC için de demosu da her an yayımlanabilir.  Oyunun yapımcısı Outlast 2 PC Demo sürümünün ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi vermese de size tavsiyemiz oyunun Steam sayfasını sık sık kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Outlast oyununun devamı olan Outlast 2 oyunu korku öğelerini ve gerilimi harika bir şekilde işlemiş. İlk oyun akıl hastenesinde geçmişti ve dehşet verici sahneler ile korkuyu en derinlere kadar yaşamıştık. Outlast 2 oyununda ise aynı dünya ancak farklı konu üzerinde duruluyor. Kabuslarla dolu bir yolculuğa çıkacağımız bu oyunda inanç değerleri de oyuna dahil edilmiş. Oyunda karşınıza çıkan kabuslarla mücadele edecek ve inançlarınızı sorgulamaya başlayacaksınız.

Outlast 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Win Xp 32-bit  ve üzeri
  • İşlemci: Celeron E1500 Dual-Core 2.2GHz
  • Ekran kartı: GeForce 9800 GTX
  • RAM: 2 GB
  • Sabit disk alanı: 5 GB

outlast-2

Outlast 2 Detayları

Lisans:  Deneme Sürümü
Boyut:  5,4 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Demo
İşletim Sistem  Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin Korku Oyunu – Outlast 2 Demo İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler