PC İçin Pokemon Bulma Görüntüleme Uygulaması – PokeVision

Hızlı ve kolay bir şekilde pokemon bulmak istiyorsanız PokeVision isimli servisi kullanın. Hangi bölgede hangi pokemonların olduğunu görmek için PokeVision sitesine gidin ve gitmek istediğiniz bölgeyi yazın. PokeVision isimli pokemon bulma uygulaması o bölgedeki pokemonları harita üzerinde size gösterecektir.


PokeVision İle Pokemonları Bulun

Son zamanların en popüler oyunu olan Pokemon Go oyununu oynuyorsanız PokeVision servisi çok işinize yarayacak. Bilgisayarınızın tarayıcısı üzerinden yakınlardaki pokemonları görüntüleyebilir ve pokemonları bulabilirsiniz. Pokemon GO oyununu Android ve iOS için hemen indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

PokeVision uygulaması sayesinde çevrenizde hangi pokemonların nerede olduklarını bulabiliyor ve gereksiz mesafe katetmek zorunda kalmıyorsunuz. Bu yüzden çok güzel bir pokemon bulma uygulaması olan PokeVision ile farklı pokemon türlerinin de yerlerini görüntülemiş olacaksınız.

PokeVision çok basit bir şekilde çalışıyor. Siteye gittiğiniz vakit sağ üst köşede yer alan arama kutusuna gitmek istediğiniz yeri yazıyorsunuz ve harita size o bölgede bulunan pokemonları gösteriyor. Böylece bu bölgede bulunan ve yakalamak istediğiniz pokemonlar hangisi ise o bölgeye gidebilirsiniz.

PokeVision

PokeVision Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: -MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Win8/Win7/WinXP/Win10/Win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin Pokemon Bulma Görüntüleme Uygulaması – PokeVision”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler