PC İçin Pro Evolution Soccer 2014 Demo Oyunu – PES 2014 Demo PC İndir Download Bedava

Pro Evolution Soccer 2014 yani kısaca PES 2014 oyununun demosu bilgisayar için resmen yayımlandı. PC için PES 2014 Demo oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. PC Pro Evolution Soccer 2014 Demoyu indirin. Bilgisayar için PES 2014 Demoyu indirin.


Pro Evolution Soccer 2014 yani kısaca PES 2014 oyununun demosu bilgisayar için resmen yayımlandı. PC için PES 2014 Demo oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. PC Pro Evolution Soccer 2014 Demoyu indirin. Bilgisayar için PES 2014 Demoyu indirin.

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 1.61 GB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

pes 2014 demo indir, pes 2014 demo indir gezginler, pes 2014 demo oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Konami tarafından geliştirilen popüler futbol oyunu serisinin bu yıl piyasaya sürülen sürümü olan Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014) ile birlikte kullanıcıları yepyeni bir grafik motoru bekliyor. Yeni grafik motoru Fox Engine ile birlikte revize edilmiş fizik ve animasyonların yayında geliştirilmiş oyun yapısı, daha duyarlı kaleciler ve olağanüstü stadyum atmosferleri oyuncuları bekleyen diğer yenilikler arasında.

Yeni geliştirilen grafik motoru özellikle yakın çekimler sırasında oyun severleri etkileyecek ayrıntılara sahip. Öyle ki futbolcuların yüzleri eskisine oranla artık çok daha gerçekçi ve daha kapsamlı animasyonlar oyunculara yerleştirilmiş durumda.

PES 2014 ile kullanıcıları bekleyen tek değişiklik tabii ki sadece grafikler değil. Yeni oyunla birlikte geliştirilen çok daha gerçekçi ses efektleri sayesinde stadyumun ve seyircilerin o ateşli atmosferini adeta içinizde hissedeceksiniz. Hatta seyircilerinizin maçın en heyecanlı anlarında karşı takım adına yapacakları tezahüratlar, karşı takım oyuncularının hata yapmasına bile neden olabilecek.

PES 2014 Pro Evolution Soccer 2014

Daha İyi Top Kontrolü ve Daha Gelişmiş Bir Takım Oyunu:

PES 2013’le birlikte oyunculara sunulan top kontrolünü oldukça geliştiren PES 2014 ile birlikte gelen en güzel özelliklerden bir tanesi TrueBall Tech adı verilen; oyuncuların çok daha esnek ve akıcı bir kontrole sahip olmasına olanak sağlayan teknoloji.

Ayrıca PES 2014’e genel anlamda baktığımız zaman serinin eski oyunlarına göre çok daha takım oyununa odaklı bir şekilde hazırlandığını açıkça söylemek mümkün. Bunu zaten oyunu oynadığınız sırada yaptığınız atak organizasyonlarında açıkça fark edebilirsiniz.

Kusursuz Taktik Planlama ve Gelişmiş Fizik:

Pro Evolution Soccer serisinin en önemli özellikleri arasında yer alan taktiksel ve stratejik oyun anlayışı, PES 2014 ile birlikte oldukça geliştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Her ne kadar birçok takım için varsayılan taktikler belli olsa da mükemmel taktik editörü sayesinde takımınızı istediğiniz taktikle oynatmak tamamen sizin elinizde.

Gerçekçi oyuncu modellemelerinin dışında belirli oyunculara özel yetenekler, hareketler ve animasyonlar da oyunda yerini almış durumda.

Ayrıca oyun içerisinde yer alan Coach Mode oyun modu ile birlikte isterseniz maçı saha kenarından izleyebilir, as takımınızı ve yedeklerinizi belirleyebilir, takımınıza kendi taktiğinizi aşılayabilir ve menajerliğin tadını çıkartabilirsiniz.

UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Avrupa Süper Kupası, Copa Libertadores ve Asya Şampiyonlar Ligi gibi en önemli liglerin lisans haklarını da elinde bulunduran PES 2014, bu yıl oyun severlere çok daha farklı bir futbol simülasyonudeneyimi yaşatmaya hazır gibi görünüyor.

Sonuç olarak Pro Evolution Soccer 2014, serinin hayranlarına çok daha mükemmel ve gelişmiş bir oyun deneyimi sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin Pro Evolution Soccer 2014 Demo Oyunu – PES 2014 Demo PC İndir Download Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler