PC İçin Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama İndir

Rise of the Tomb Raider oyununu Türkçe oynamak istiyorsanız Türkçe Yama dosyasını indirin. Bu yama ile birlikte oyun %75 olarak Türkçeleşmiş olacak. Oyundaki alt yazılar, menüler ve senaryo modu Türkçe olacak. Bilgisayar için Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama dosyasını indirin.


Rise of the Tomb Raider Oyunu Türkçe Oldu!

Rise of the Tomb Raider oyunu için Türkçe yama yayımlandı. Seçkin Sefa Durası isimli oyuncu tarafından hazırlanan Türkçe yama oyunun PC sürümü için yayımlandı. Rise of the Tomb Raider oyununun Türkçe yaması şuanda %75 tamamlanmış durumda. Çalışmalar devam ediyor ve %100 Türkçe yama hazır olunca sizlerle paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Rise of the Tomb Raider %75 Türkçe yama ile birlikte oyunun senaryo modu, menü ve altyazıları Türkçeleştirildi. Oyundaki kitap ve belge gibi metinler hala Türkçe değil.

Rise of the Tomb Raider oyununun sadece v1.0 build 668.1_64 sürümü ile uyumlu olan bu yamayı siz de hemen indirerek oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.

Rise of the Tomb Raider

Yamanın Kurulum Bilgileri

Yüzde 75 Türkçe Yama Kur.exe programıyla otomatik yama kurulumunu yapmadan önce orjinal dosyaları yedekleyiniz. Daha sonra kurulumu boş bir klasöre yapınız. Klasörde yer alan 4 dosyayı oyununuzun ana dizinin içine atınız.

 

Oyununuzun sürümü v1.0 build 668.1_64 olduğu halde hata alıyorsanız, önce kurulumu boş bir klasöre yapın daha sonra oyunun dizinine kopyalayın.

Türkçe Yama Video Tanıtım

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   3 GB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler