PC Ses Sürücüleri İndir – Realtek High Definition Audio Driver 64-Bit İndir

64 Bit işletim sistemli Windows bilgisayarlar için bütün ses sürücülerini içeren Realtek High Definition Audio Driver programını indirin. Bilgisayarınızda ses sorunlarını gidermek için ses sürücülerinin yüklü olduğundan emin olun. Her ihtimale karşı Realtek High Definition ses sürücülerini indirin.


64 Bit Realtek High Definition Ses Sürücüleri

Realtek High Definition Audio Driver programı bilgisayarınız için bütün ses sürücülerini içeren bir programdır. Microsoft’un UAA (Evrensel Ses Mimarisi) ile uyumludur. Üst serisi aynı anda 7.1 ses çalmayı destekleyen 10 DAC kanalı, artı ön panel stereo çıkış, bağımsız stereo ses çıkışı (çoklu akış) oluşturur. Bilgisayarınızdaki ses sorunlarını kökünden halleder.

Sponsorlu Bağlantılar

Realtek High Definition Audio Driver ses sürücüleri, ses IC’lerimizin genel sürücüleri olup, sistem / anakart üreticiniz tarafından yapılan özelleştirmeleri sunmayabilir. Orijinal ses ürününüzde sağlanan tüm özellikleri / özelleştirmeleri edindiğinizden emin olmak için sistem / anakart üreticinizin web sitesinden en yeni sürücüleri indirmeniz gerekebilir.

realtek-high-definition-audio-driver

Realtek High Definition Audio Driver 64-Bit  Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   128 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   R2.79
İşletim Sistem 64-bit Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC Ses Sürücüleri İndir – Realtek High Definition Audio Driver 64-Bit İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler