PC Sistem Özellikleri Öğrenme Programı – System Information Viewer (SIV) İndir

Bilgisayarın donanım bilgisini öğrenme ve sistem özelliklerini gösteren bir program arıyorsanız System Information Viewer (SIV) programını indirin. Ücretsiz olarak sunulan bu program ile ağ ve bilgisayar özelliklerini en ince ayrıntılarına kadar görüntüleyebilirsiniz.


Detaylı Donanım Bilgisi Öğrenme

Ray Hinchliffe tarafından geliştirilen SIV yani System Information Viewer programı sayesinde bilgisayar donanım bilgilerini en ince ayrıntılarına kadar görüntüleyebilirsiniz. Sadece donanım değil ağ bilgilerini de görüntüleyeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

System Information Viewer programı CPU bilgisi, PCI bilgisi, PCMCIA bilgisi, USB bilgisi, SMBus bilgisi, SPD bilgisi, Makine Bilgisi, Donanım Sensörleri, Ağa bağlı bilgisayarlar, İşletim Sistemi Bilgisi dahil olmak üzere birçok yararlı ağ ve donanım bilgisi görüntüleme uygulamasıdır.

PCI aygıtları için pcidevs.txt, USB aygıtları için usbdevs.txt, monitör açıklaması için mondevs.txt ve PCMCIA aygıt açıklaması için pcmdevs.txt kullanılır.

‘System Information Viewer’ programı genel olarak ağ ve donanım bilgilerini görüntülemek için kullanılan genel bir Windows yardımcı programıdır.

SIV Windows 10, 8.1, 8.0, 7, Vista, XP, 2016, 2012, 2008, 2003, 2000 ve NT4 için tasarlanmıştır.

SIV - System Information Viewer

System Information Viewer Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   5.7 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2017
İşletim Sistemi   Windows 10, 8.1, 8.0, 7, Vista, XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC Sistem Özellikleri Öğrenme Programı – System Information Viewer (SIV) İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler