PC Temizleme ve PC Hızlandırma Programı – SlimCleaner Free İndir

SlimCleaner Free programı bilgisayar bakımı yapabileceğiniz ücretsiz programlardan birisidir. Bilgisayarı temizleyerek optimize eder ve bilgisayarınızın performansını artırır. Bilgisayarınızı hızlandırmak için bir çok faydalı aracı da ücretsiz sunar.


Bilgisayarınızı Optimize Edin

Ücretsiz olarak sunulan SlimCleaner Free programı ile bilgisayarınızı temizleyebilir, optimize edebilir ve hızlandırabilirsiniz. SlimCleaner Free programı kitle kaynaklı bir yaklaşım sunan alanında tek programdır. Bilgisayarınızın sistemlerini optimize ederek tavsiye edilen ayarlara almanızı sağlar ve bilgisayarınızdan en iyi performansı almanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

SlimCleaner PC onarım ve optimizasyon için sosyal ağ kullanan ilk yazılımdır. SlimCleaner bilgisayar performansını artırmak için gerçek zamanlı geribildirim sağlamak için kullanıcı topluluğu ile endüstrinin en hızlı PC temizleme motorunu birleştirmeyi başarmıştır.Sosyal ağ ve bilgisayar üzerinden geri bildirimler alarak çözümler üretir.

SlimCleaner Free ile bilgisayarınızı analiz edebilir ve bilgisayarı yavaşlatan gereksiz dosyaları temizleyebiliyorsunuz. Ayarlanabilir filtreler, kullanıcıların saniyeler içinde gereksiz yazılımları tespit etmesini sağlar. Aynı zamanda bulut desteği de sunar.

slimcleaner-free

Programın yazılım güncelleme özelliği sayesinde bilgisayarınızda kullandığınız programları da günceller. Disk birleştirme, disk temizleme ve disk analizi gibi bir çok faydalı araç da sunar.

SlimCleaner Free Video

SlimCleaner Free Program Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   1 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem   Windows 8, 7, Vista, XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC Temizleme ve PC Hızlandırma Programı – SlimCleaner Free İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler