PC ve İnternet Güvenlik Programı – Kaspersky Internet Security İndir

Kaspersky Internet Security ile PC, MAC ve Android cihazlarınızda virüslere, zararlı yazılımlara, çevrimiçi tehditlere ve saldırılara karşı güvende kalırsınız. Gizliliğinizi korur, bankacılık işlemlerini güvence altına alır, çocukları korur ve tüm tehditleri ortadan kaldırır.


Tüm Tehditlere Karşı Koruma

Kaspersky Internet Security programı ile çoklu cihaz korumasına sahip olursunuz. Windows bilgisayar, Mac bilgisayar ve Android cihazlar için üst seviye koruma sağlamış olursunuz. Kaspersky Internet Security ile hem bilgisayarı hemde interneti tehdit eden virüslere karşı koruma altında olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı tehdit eden virüslerden korunmanın yanı sıra alışveriş, bankacılık ve sosyal ağlar gibi çevrimiçi işlemleriniz için de koruma sunar.

Anlık tehditlere karşı koruma sunan program gizliliğinizi ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alır. PC ve Mac bilgisayarlarda Ebeveyn Denetimi özelliği sunarak çocukları zararlı sitelere karşı korur. Bilgisayarınızın performansına etki etmez ve yavaşlatmaz.

Kaspersky Internet Security Özellikleri

  • Cihazlarınızı tehdit eden virüsler, casus yazılımlar, siber saldırılar, reklam pencereleri ve spamları engelleyerek koruma sağlar.
  • Tek bir lisans ile Windows PC, Mac ve Android cihazlarınızda kullanma. Ayrıca cihazların kaybolma ve çalınmasına karşı yerini belirleme ve silme gibi özellikler.
  • Çevrimiçi gizliliğinizi koruyarak kimlik avı, casusluk ve web kamerasının izinsiz kullanımı gibi tehditlere karşı koruma sağlar.
  • Dolandırıcılıklara karşı önlem olarak çevrimiçi alışveriş veya bankacılık işlemlerinizi güvence altına alır.
  • Çocukları tehdit eden zararlı sitelere, uygunsuz görüntülere, sosyal ağ tuzaklarına ve virüslere karşı karı Ebeveyn Denetimi özellikleri sunar.
  • Arka planda çalışarak bilgisayarı yavaşlatmaz.
  • Basit kullanımı sayesinde zorlanmadan güvenlik yönetimi yapabilir ve ücretsiz My Kaspersky hesabı sahibi olursunuz.

kaspersky-internet-security

Kaspersky Internet Security Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü (30 gün)
Boyut:   2.3 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   2017
İşletim Sistemi   Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista veya XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC ve İnternet Güvenlik Programı – Kaspersky Internet Security İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler