PDF Dosyalarını Microsoft Word, Excel, Html ve Text (txt) Formatlarına Çevirme Programı – Abbyy PDF Transformer+ İndir Download

Abbyy PDF Transformer+ isimli bu program PDF uzantılı dökümanlarınızı Microsoft Word, Excel, Html ve Text (txt) dosya formatlarına dönüştürebileceğiniz bir programdır. Bir tür PDF dönüştürme programı olan Abbyy PDF Transformer+ ile istediğiniz dosya üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.


 Abbyy PDF Transformer+ isimli bu program PDF uzantılı dökümanlarınızı Microsoft Word, Excel, Html ve Text (txt) dosya formatlarına dönüştürebileceğiniz bir programdır. Bir tür PDF dönüştürme programı olan  Abbyy PDF Transformer+ ile istediğiniz dosya üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 402 MB
Dil: Ingilizce
Kısıtlama: 30 gün+100 sayfa
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

PDF dönüştürme programı, PDF formatını Word’e dönüştürme, PDF’yi Exel’e dönüştürme,  Abbyy PDF Transformer+ indir,  Abbyy PDF Transformer+ download

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticiden: PDF dosyalarıyla günlük çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunan vazgeçilmez PDF yazılımınızla, bir PDF belgesini düzenleyip üzerine yorum ekleyebilir, imzalayıp koruyabilir, belge hakkında iş arkadaşlarınızla tartışabilir ve rahat bir ortamda PDF oluşturabilir, dönüştürebilir veya okumayabilirsiniz.

ABBYY PDF Transformer+, PDF belgeleriyle olan günlük çalışmalarınız için pratik araçlar ve çalışma ortamı sunarak ofis görevlerinizi kolaylaştırmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Oldukça sezgisel arayüzü ve uygulamanın açılışı sırasında çıkan Hızlı Görevler menüsü sayesinde PDF dosyalarıyla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü soruna
uygun bir çözüm bulacaksınız.

ABBYY’nin Optik Karakter Tanıma Teknolojisi (OCR) ve Adobe® PDF Library teknolojisi, her türlü PDF belgesiyle kolayca çalışmanızı sağlar ve günlük çalışma veriminizi artırmanıza yardımcı olur.

ABBYY PDF Transformer+ e-kitap oluşturmayı kolaylaştırır.  PDF’leri EPUB ve FB2 biçimlerine dönüştürebilir ve mobil aygıtlarınızda okuyabilirsiniz. Yazılım ayrıca PDF dosyalarını, düzen ve biçimlendirmelerini bozmadan OpenOffice.org Writer (ODT) biçimine de dönüştürebilir. Artık ODT biçimindeki belgelerle zahmetsizce çalışabilir
ve bunları bir dijital arşive kaydedebilirsiniz.

Abbyy PDF Transformer+

ABBYY PDF Transformer+ işinizi veya çalışmanızı daha kolay ve daha rahat yapabilmeniz için tasarlanmış, kullanışlı bir arayüzüne sahip, çok amaçlı bir PDF yazılımıdır. Yazılım PDF’leri görüntülemenize, içinde arama yapmanıza, açıklama eklemenize, dosya içeriğini düzenlemenize, PDF dosyası oluşturmanıza, dosyalarınızı korumanıza ve üzerlerinde diğer günlük işlemleri yapmanıza olanak tanır. Gücünü ABBYY OCR teknolojisinden alan yazılım PDF’leri aslına sadık kalarak düzenlenebilir dosya biçimlerine dönüştürür. Taranmış PDF’lerde de aynı şekilde çalışabilir; doğrudan dosya içinde arama yapabilir, dilediğiniz içeriği alabilir veya değişiklik yapabilirsiniz

1. Açın ve Görüntüleyin

ABBYY PDF Transformer+, akıllı teknolojileri kullanımı kolay bir arayüzle birleştirerek her türlü ve her karmaşıklık düzeyindeki PDF belgelerini açmanızı, içeriğine göz atmanızı ve üzerinde çalışmanızı sağlayacak pratik araçlar sunar.

2. İnceleyin ve Yorum Yapın

ABBYY PDF Transformer’ın tüm PDF türlerine uyumlu olması sayesinde paylaştığınız veya aldığınız tüm PDF belgeleri kolayca incelenebilir, üzerine yorum yazılabilir veya not düşülebilir. Pratik PDF inceleme araçları sayesinde kolayca yorum ve not eklenebilir, metinler vurgulanabilir ve kişilere görüşme konuları atanabilir.

Yorumlar ve notlar ekleyin

PDF belgelerini oluştururken veya incelerken iş arkadaşlarınızla ortak çalışın: yapışkan notlar, yazının üzerini veya altını çizme, metin, ekleme, metin vurgulama veya geri bildirimde bulunma gibi pratik yorum ve bilgi notu araçlarını kullanın. Ayrı bir yorumlar bölümü, belge içindeki yorumları ve bilgi notlarının genel bir özetini üzerinde arama
yapabileceğiniz ve yazara, tarihe ya da duruma göre sıralayabileceğiniz
bir şekilde görüntüler.

Belge onay durumu ataması yapın

«Kabul edildi», «Reddedildi», «İptal edildi» veya «Tamamlandı» gibi durumlar atayarak PDF belgesinin tartışılmasını ve onaylanmasını daha etkin ve şeffaf hale getirin. Hatta PDF belgenizi «Onaylandı» veya «Görüşülüyor» şeklinde işaretleyebilir veya şirket içi onay süreçlerine uygun şekilde damgalayabilirsiniz.

3. Düzenleyin ve Değiştirin

PDF dosyasındaki bir yazım hatasını düzeltmeniz ya da doğrudan bir kelime girmeniz veya silmeniz mi gerekiyor? Değişiklikleri yapmak için artık kaynak dosyaya bakmak zorunda değilsiniz. ABBYY PDF Transformer+ sayesinde PDF belgelerinizi hızlıca düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Yazım hatalarını düzeltin, metinleri lokal olarak düzenleyin

Sezgisel düzenleme araçları lokal değişiklikler yapabilmenize veya PDF belgesi içindeki metni değiştirebilmenize imkân tanır. “Silgi” ve “Metin Kutusu” gibi gelişmiş araçları kullanarak taranmış PDF belgelerini bile düzenleyebilirsiniz.

4. Oluşturun ve Birleştirin

Kolayca PDF belgeleri oluşturun veya kağıt belgeleri üzerinde arama yapılabilir PDF’ler olarak tarayın. Oluşturduğunuz dosyaları herhangi bir PDF okuma aracıyla görüntüleyebilirsiniz. Dosyalar her aygıtta aynı düzenle görünecektir. Ayrıca, ABBYY PDF Transformer+ ile arama yapılabilir ISO standardı PDF/A belgeler oluşturabilir ve dosya boyutunu küçültmek için MRC sıkıştırma işlevini kullanabilirsiniz.

Aranabilir PDF olarak tarayın

Kâğıt belgenizi tarayın ve görüntülerdeki metinleri doğru bir şekilde alan ABBYY OCR teknolojisini kullanarak kolayca yeniden kullanılabilen veya arama yapılabilen bir PDF dosyası oluşturun.

PDF oluşturun

Başkalarıyla paylaşmak üzere Microsoft® Word, Excel®, PowerPoint®, Visio®, Apache OpenOfficeTM veya yazdırma özelliği bulunan herhangi bir uygulama aracılığıyla PDF’ler oluşturun. Aynı anda birkaç PDF dosyası oluşturarak zamandan tasarruf edin.

Birkaç dosyadan tek bir PDF dosyası oluşturun

Farklı dosya biçimlerindeki belgeleri hızlıca tek bir PDF dosyası halinde birleştirin. Yeni oluşturulan PDF belgesinin sayfalarını yeniden düzenleyebilir, sayfaları çıkarabilir veya yeni sayfalar ekleyebilirsiniz.

5. Metni Çıkarın ve Yeniden Kullanın

Bir PDF dosyasının veya kâğıt belgenin içine “yerleştirilmiş” bilgileri ve metinleri hızlıca çıkararak zamandan ve emekten tasarruf edin — metinleri yeniden yazmanıza artık gerek yok.  Belgenin içeriğini yeniden kullanabilmek için içindeki metni, tabloları veya görüntüleri kolayca çıkarın veya tek bir tıklamayla tüm belgeyi Microsoft® Office ve OpenOffice.orgTM Writer gibi düzenlenebilir elektronik dosya biçimlerine dönüştürün.

Yeniden yazma zahmetine son – belgeleri düzenlenebilir dosya biçimlerine dönüştürün

Taranmış PDF’ler dâhil her türlü PDF dosyasını, orijinal düzen ve biçimlendirmelerini koruyarak Microsoft® Word, Excel® ve OpenOfficeTM Writer gibi düzenlenebilir dosya biçimlerine dönüştürün.  PDF Transformer+, ABBYY’nin metin tanıma ve belge dönüştürmede %99,8’e varan doğruluk oranı sunan ödüllü OCR teknolojisini temel almaktadır.

Metin çıkarın ve kullanın

Bir PDF dosyasındaki metni, orijinal biçimlendirmesini bozmadan herhangi bir uygulamaya kopyalayın. ABBYY PDF Transformer+ tüm kâğıt belgelerinizi zahmetsizce elektronik metinlere dönüştürebilmenizi sağlar – belgeleri doğrudan PDF olarak taramanız yeterlidir.

Kapsamlı dil desteğinden faydalanın

ABBYY OCR teknolojisi ve rakipsiz dil desteği sayesinde, 189 dildeki ve her türlü dil kombinasyonundaki belgeleri etkin bir şekilde dönüştürüp yeniden kullanabilirsiniz.

6. Koruyun ve Paylaşın

ABBYY PDF Transformer, PDF dosyalarınızın boyutlarını optimize ederek ve izinsiz görüntüleme, kopyalama veya yazdırmaya karşı güvenilir araçlar sunarak PDF belgelerinizi etkin ve güvenli bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olur.

PDF’lerinizin boyutunu optimize edin

E-posta ile veya çevrimiçi göndermek ya da dijital arşivinizin deposunu daha verimli kullanabilmek için PDF’lerinizin boyutunu küçültün. ABBYY’nin gelişmiş dosya sıkıştırma teknolojisi, dosya kalitesini düşürmeden dosya boyutlarını azaltabilmenizi sağlar.

Belgelerinizi izinsiz kullanıma karşı koruyun

PDF’lerinizi 128 ve 256 bit AES şifrelemeli parolalar ile koruyarak içeriklerine yetkisiz kişilerin erişmesini önleyin. Ayrıca, dosyalar üzerine kullanım kısıtlamaları koyabilir veya yazdırma ve metin düzenleme dâhil her türlü yetkisiz kullanımı tamamen engelleyebilirsiniz.

Hassas bilgileri düzeltin

Belgeyi çevrimiçi göndermeden veya yayınlamadan önce metindeki veya meta verilerdeki kişisel bilgiler, banka hesap numaraları vb. gibi hassas bilgilerinizi tamamen kaldırın. «Ara ve Düzelt» seçeneğini kullanarak tüm belgedeki gizli bilgileri tek seferde otomatik olarak kaldırabilirsiniz.

Özellikler:

 • Akıllı Dönüştürme Teknolojisi.
 • HER türlü PDF dosyasının işlenmesi.
 • Otomatik Dil Algılamasıyla 184 Dil Desteği.
 • Microsoft Office Uygulamalarıyla Bütünleşmiş.
 • Windows Explorer’dan Tek Tıkla Dönüştürme.
 • PDF Belgelerinin Düzenlenebilir Biçimlere Dönüşümü.
 • Çoklu PDF’lerin Tek Tıkla Dönüşümü.
 • İleri Düzey Kullanıcılar için Manüel Alan Seçme Araçları.
 • Seçilmiş Alanların ve Sayfaların Dönüşümü.
 • Seçilen Belge Alanlarını Panoya Kaydetme.
 • Esnek Belge Düzeni Koruma Seçenekleri.
 • Microsoft Office Uygulamalarından PDF Belgeleri Oluşturma.
 • Herhangi bir Uygulamadan PDF’e Yazdır İşlevi.
 • Çoklu Dosyaları tek bir PDF’te Birleştirme.
 • Bağlantıların, Köprülerin ve Üstverinin Korunması.
 • Oluşturulan PDF’lerin En Uygun Boyutu.
 • Taranmış PDF’lerin Aranabilir PDF’lere Dönüşümü.
 • PDF Dosyaları için Güçlü MRC Sıkıştırma.
 • Mevcut PDF’e Yeni Dosyalar Ekleme.
 • Parola korumalı PDF’ler Oluşturma.
 • Damgalama ve Sayı Damgası.
 • – Microsoft Word Document (*.DOC)
  – Microsoft Office Word 2007 Document (*.DOCX)
  – Rich Text Format (*.RTF)
  – Plain text (*.TXT)
  – Microsoft Excel Worksheet (*.XLS)
  – Microsoft Office Excel 2007 Workbook (*.XLSX)
  – HyperText Markup Language (*.HTM, *.HTML)
  – Searchable PDF Document (*.PDF)
  – PDF/A (*.PDF) destekler.

Kısıtlama ve lisans:

ABBYY PDF Transformer+ deneme sürümü ile ürünün tüm işlevlerini aşağıdaki kısıtlamalarla deneyebilirsiniz:

 • Kurulum tarihinden itibaren 30 gün boyunca tam işlevsellik.
 • Tek seferde en fazla 5 sayfa olmak üzere Microsoft® Word,
  Excel®, OpenOfficeTM Writer ve diğer pek çok formata toplam 100 sayfa
  dönüştürme.
 • PDF-XChange sanal yazıcı ile oluşturulan PDF dosyaları “deneme sürümü” damgasıyla işaretlenir.
PDF görüntüleme modu için süre kısıtlaması yoktur: 30 günlük deneme sürümü sona erdikten sonra, ABBYY PDF Transformer+ programını ücretsiz bir PDF görüntüleyici olarak kullanmaya devam edebileceksiniz. PDF belgelerini açabilecek, yorumlar ekleyebilecek ve taranmış PDF’ler dâhil tüm PDF belgelerinde metin araması yapabileceksiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PDF Dosyalarını Microsoft Word, Excel, Html ve Text (txt) Formatlarına Çevirme Programı – Abbyy PDF Transformer+ İndir Download”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler