PDF Düzenleme, PDF’ye Resim, Grafik Ekleme Programı – Foxit PDF Editor İndir

PDF dosyalarını düzenleme programı olan Foxit PDF Editor ile yeni PDF dosyaları oluşturabilir ve PDF dosyalarını düzenleyebilirsiniz. Bu PDF düzenleyici sayesinde PDF belgelerine tablo ekleme, resim ekleme, yazı ekleme, grafik ekleme ve diğer içerikleri eklemek çok kolay.


PDF Dosyalarını Yeniden Düzenleyin

Foxit PDF Editor programı ile PDF dosyalarınızı yeniden düzenleyebilir, PDF dosyalarınıza yeni içerikler ekleyebilir ve yeni PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu program, sizi karmaşık manülerle uğraştırmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Foxit PDF Editor programı ile yeni bir PDF dosyası da oluşturabilirsiniz. PDF dosyalarınıza resim ekleyebilir, tablo, yazı, şekil ve grafik gibi içerikler ekleyebilirsiniz.

Programı gelişmiş seçim aracı sayesinde sesim, şekil, yazı vs gibi içerikleri kolayca seçebilirsiniz. Aynı zamanda font ekleyebilir, yazıların renk ve büyüklerini ayarlayabilirsiniz. Yine belgeye uzaklaştırma ve yakınlaştırma işlemlerini de uygulayabilirsiniz.

Foxit PDF Editor ile döndürme özelliklerini de kullanarak 90 derecelik açılarla resim ve yazıları dönürebilirsiniz. Resim editörü sayesinde resim üzerinde değişiklik yapma imkanına da sahipsiniz.

Foxit PDF Editor Detayları

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 4.6 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PDF Düzenleme, PDF’ye Resim, Grafik Ekleme Programı – Foxit PDF Editor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler