PES 2013 Türkçe Spiker Yaması İndir – PES 2013 Türkçe Spiker V4 İndir Download Yükle Bedava (Kurulumu)

PES 2013 oyununu oynayanlar için Türkçe Spiker yamasının 4. versiyonu da çıktı. PES 2013 Türkçe Spiker V4 adı altında yayımlanan Türkçe Spiker yaması ile birlikte %97 oranında seslendirmeler tamamlanmış durumda. Özellikle oyuncu ve takım isimlerinin Türkçe seslendirilmiş olması dikkat çekiyor.


PES 2013 Oyununu Türkçe Spiker İle Oynayın

PES 2013 oyununu oynayanlar için Türkçe Spiker yamasının 4. versiyonu da çıktı. PES 2013 Türkçe Spiker V4 adı altında yayımlanan Türkçe Spiker yaması ile birlikte %97 oranında seslendirmeler tamamlanmış durumda. Özellikle oyuncu ve takım isimlerinin Türkçe seslendirilmiş olması dikkat çekiyor. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,5 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Orijinal ve diğer tüm PES 2013 oyunlarında sorunsuz olarak çalıştırabileceğiniz Türkçe Spiker, oyuna herhangi bir şekilde zarar vermez veya bozmaz. Versiyon 4 ile birlikte gelen en büyük yenilik yaklaşık olarak 300 adet yeni oyuncu isim seslendirmesi ve bazı sık çıkan repliklerin yenilenmesidir.

Türkçe Spikeri kullanarak oyun içerisinde kendi oluşturacağınız oyunculara spiker isim seslendirmesi atayabilir veya oyunun orijinalindeki seslendirmeleri kullanabilirsiniz.

Pes 2013 Türkçe Spiker

Türkçe Spiker Yaması Nasıl Kurulur?

Türkçe spikeri indirdikten sonra kurulumu oldukça kolaydır. İndirdiğiniz dosya içerisinden çıkan ”kurulum.exe”dosyasını açarsanız kurulum otomatik olarak başlayarak yükleme işlemi kısa bir süre içerisinde gerçekleşecektir.

Not: PES 2013 için hazırlanan Türkçe Spiker V4, 4 Farklı DLC’ye göre hazırlanmıştır. O yüzden oyuna giriş yaptıktan sonra ” her hangi bir tuşa basın” menü ekranından versiyonunuzu kontrol ederek doğru olan DLC versiyonunu indirmenizi tavsiye ederim. 6, 5, 4 ve 3 olmak üzere 4 farklı DLC versiyonuna göre uyumlu olarak hazırlanan Türkçe Spiker dosyaları doğru versiyon ile kullanıldığında sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PES 2013 Türkçe Spiker Yaması İndir – PES 2013 Türkçe Spiker V4 İndir Download Yükle Bedava (Kurulumu)”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler