Popüler Online Çiftlik Simülasyon Oyunu – Goodgame Big Farm Oyna

En güzel çiftlik oyunlarından birisi de Goodgame Big Farm oyunudur. Özellikle gerçekçi ürün döngüleri ile gerçek bir çiftlik deneyimi yaşamanızı vaadediyor. En büyük çiftliğe sahip olarak en iyi çiftçi olmak için ürettiğiniz ürünleri ve hayvanları satıyorsunuz. Ücretsiz ve Türkçe seçeneği ile internet üzerinden hemen oynamaya başlayın.


En İyi Çiftlik Simülasyonu

Goodgame Big Farm oyunu en sevilen çiftlik oyunlarından birisidir. Kendi çiftliğinizi kurarak tarım ürünleri yetiştirebilir ve inek, koyun, keçi, tavuk, ördek ve daha bir çok hayvanı yetiştirebilirsiniz. Yetiştirdiğiniz ürünleri piyasada satarak ticari yeteneklerinizi de sergileyebiliyorsunuz. En iyi çiftçi olmak için en çok ürün yetiştirip satış yaparak çiftliğinizi büyütmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Goodgame Big Farm çiftlik simülasyonunda 45 farklı bina ve yükseltme seviyeleri bulunuyor.  90’dan fazla farklı ürün ve 100’ün üzerinde süslemeler ile çiftliğinizi kişiselleştirme imkanı bulunuyor.

Bu oyunda gerçekçi üretim döngüleri ile en gerçekçi çiftlik keyfini yaşayacaksınız. Tavuklar, inekler ve hayvanları üreterek tüm dünyaya mal satmak mümkün.

Uzak adalarda kendi çiftliklerinizi de kurmanız münkün. Birçok farklı etkinlikler heyecan verici zorluklarla mücadele edeceksiniz. Diğer çiftçilere karşı rekabet edebilecek görevleri yerine getirin ve kendi tuhaf çiftlik makinelerinizi inşa edin.

Goodgame Big Farm oyununda dünya çapında 35 milyondan fazla oyuncu ile etkileşime geçebilirsiniz.

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: -MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Web tabanlı
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Popüler Online Çiftlik Simülasyon Oyunu – Goodgame Big Farm Oyna”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler