PowerPoint Viewer 2010 İndir – PowerPoint Sunumlarını Görüntüleme Programı

PowerPoint Viewer 2010 programı sayesinde sunuları görüntüleyebilir, yazdırabilir ve açabilirsiniz. Bu program ile sunumları düzenlenmek ise mümkün değildir.


PowerPoint Sunumları İçin Türkçe ve Ücretsiz Program

PowerPoint programı ile yapılan sunumları görüntülemek için yine Microsoft tarafından geliştirilen Türkçe ve ücretsiz PowerPoint Viewer programını indirin. Microsoft PowerPoint Viewer programını kullanarak PowerPoint 97 ve üstü PowerPoint programları ile oluşturulan sunumları görüntüleyebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

PowerPoint Viewer 2010 programı sayesinde parola ile korunan sunuları da açabileceksiniz. PowerPoint Viewer programı sadece sunuları görüntülemenize yazdırmanıza izin verir. Bu programı kullanarak sunumları düzenlemeniz mümkün değildir.

PowerPoint Viewer’ı yükleyerek, PowerPoint sunumlarını her formatta açabilir ve izleyebilirsiniz. PowerPoint sunumlarındaki yeni geçişleri, videoları ve efektlerin tam olarak PowerPoint 2010’da olduğu gibi görüntüleyeceksiniz.

Image Sunumları yüksek kalitede görüntülemek için PowerPoint 2010 Viewer’ı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekecek.

PowerPoint Viewer 2010 ile PPT, PPTX, PPTM, POT, POTX, POTM, PPS, PPSX ve PPSM biçimindeki sunuları görüntüleyebileceksiniz.

PowerPoint Viewer 2010 Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 60 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 2010
İşletim Sistemi: Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PowerPoint Viewer 2010 İndir – PowerPoint Sunumlarını Görüntüleme Programı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler