Profesyonel Müzik Yapma DJ Programı – FL Studio İndir

Profesyonel kalitede müzik bestelemek, müzik düzenlemek, müzik kaydetmek ve müzik karıştırmak içingelişmiş bir programdır. FL Studio şu anda dünyanın en popüler müzik yapma programlarından biridir ve en yaratıcı sanatçılar tarafından kullanılmaktadır.


Kendi Müziklerinizi Yapın

DJ’lik işleri ile uğraşanların kendi müziklerini yapabilecekleri çok gelişmiş bir programdır. FL Studio, bilgisayarınız için güçlü bir müzik düzenleme stüdyosu olarak görev yapar. FL Studio programı ilk başlarda basit bir düzenleyici programdı ancak zamanla tam teşekküllü bir ses düzenleme programına dönüştürüldü. FL Studio kullanmanız için oldukça fazla nedeniniz var.

Basit bir kullanım için temiz bir arayüz sunuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Önce FL Studio arayüzüne göz atalım. FL Studio’ya aşina olan kullanıcılar, geçmiş sürümlerin koyu yeşil tonunu ve yuvarlak pencerelerini anında fark edecektir. Bununla birlikte, programın yapısı ilk kez bir kullanıcının kavramasını zorlaştırabilir.

Programda bulunan DirectWave, EQUO veya Fruity Squeeze gibi etkileyici eklentiler işinizi kolaylaştıracak. FLStudio programı aynı zamanda herhangi parçayı veya efekti hızlı bir şekilde bulmanızı sağlayan akıllı arama işlevine sahiptir.

Her enstrüman için düzenleme seçenekleri sunuyor

FL Studio ile parça düzenlemek için seçtiğiniz tüm enstrümanları içeren orijinal desen penceresini kullanabilirsiniz. Her enstrüman için istenen deseni yaratmanız gerekecek.

Üstteki desenlere ve alttaki ses parçalarına bölünmüş olan çalma listesi penceresini de kullanabilirsiniz. Çalma listesi görünümünde, desende renk vermek için kullanışlı bir fırça aracı bulunur. Ayrıca midi klavyeniz takılıysa parçalarınızı piyano rulo görünümüyle düzenleyebilirsiniz.

Gerçek enstrümanları bağlamak isteyenler için, FL Studio’nun birden fazla MIDI girişi ve ayak pedalı desteği olduğunu görecektir. FL Studio mikseri çok sayıda hazır ayarı içerir ve parçanızı hassasiyetle ince ayarlayabilirsiniz.

Kullanışlı tarayıcı görüntüsü, çalma listesi, piyano rulosu veya desen gibi birden çok düzenleme penceresi size en iyi imkanları sunuyor.

Tam olarak yeniden işlenmiş ölçeklenebilir arabirim sayesinde her ekran çözünürlüğü ve ekran boyutuna uyum sağlıyor. Multi-touch (çoklu dokunma) özelliğinin yanı sıra sürükle bırak desteği de sunuyor.

FL Studio Program Detayları

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 665 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 12.4.2.
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Profesyonel Müzik Yapma DJ Programı – FL Studio İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler