Profesyonel Video Düzenleme Programı – Adobe Premiere Pro CC İndir

Adobe Premiere Pro CC ile inanılmaz videolar ve filmler oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz cihaz üzerinden dilediğiniz gibi videolar hazırlayabilir ve videoları düzenleyebilirsiniz. Gelişmiş bir video düzenleme programı olan Adobe Premiere Pro, bünyesinde barındırdığı araçlarla profesyonel kullanıcılar için harika bir çözüm sunuyor. Farklı aygıtlar ve internet ortamı için bütün video formatlarını destekler.


Harika Videolar Oluşturun

Adobe Premiere Pro CC programı profesyonel kullanıcılar için hazırlanan çok gelişmiş bir video düzenleme programıdır. Birbirinden etkileyici videolar oluşturmak için bir çok araç seti sunan program, bütün aygıtlarda oynatmak üzere videolar oluşturmanıza imkan tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Premiere Pro CC programı işe TV, internet, film ve diğer aygıtlar için profesyonel videolar hazırlayabilirsiniz. Çok hızlı bir program olan Adobe Premiere Pro CC programı düşük çözünürlüklü formatlar arasında kolayca geçiş yapmanızı ve her türlü aygıtta düzenleme yapmanızı sağlar.

Hazır ayarlar kullanabileceğiniz gibi otomatik oluşturulmuş ayarlar sayesinde hızlı ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Bütün formatları destekleyen ve 8K videolara kadar her türlü ortamı düzenleyen bir programdır.
Adobe Premiere Pro CC programı Creative Cloud programının bir parçasıdır. Bu yüzden sahip olduğunuz tüm varlıklara doğrudan erişebilirsiniz. Aynı zamanda CreativeSync sayesinde masaüstü ve mobil uygulamalarınızdaki tüm içerikler birbirine bağlı olur.

Adobe Premiere Pro CC Eğitim Videoları

Aşağıdaki videolardan programın kullanımına ait temek eğitimleri öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzünü öğrenme

 

Hızlı ve kolay düzenleme teknikleri

 

Başlık ekleme ve grafik stilleri

 

Zaman çizelgesinde süs ve renkleri ayarlama

 

Ses ile çalışma

 

Videoyu Kaydetme

 

Creative Cloud Libraries tüm görünümlerinizi, fotoğraflarınızı, grafiklerinizi, stock videolarınızı ve diğer varlıklarınızı depolar; böylece hepsine masaüstü ve mobil aygıtlarınızdan anında erişebilirsiniz. Adobe Stock sayesinde 45 milyondan fazla küratörlü, telifsiz fotoğraf, grafik ve videolara doğrudan Premiere Pro’nun içinden erişin.

Adobe Premiere Pro CC

Adobe Premiere Pro CC Detayları

Lisans: Deneme Sürüm
Boyut:  3 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Profesyonel Video Düzenleme Programı – Adobe Premiere Pro CC İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler