Program Kaldırma Yardımcısı – Windows Installer Cleanup Utility İndir

Windows Installer Cleanup Utility aracı ile program yüklerken, güncellerken yada program kaldırırken alınan hatalara son verebilirsiniz. Programın hataya neden olan dosyalarını temiz bir şekilde kaldırır ve hataları giderir.


Kaldırılan Programları Temizleyin

Windows Installer Cleanup Utility programı bilgisayardan kaldırdığınız program ve uygulamaların uzantılarını da kaldıran bir araçtır. Bilgisayara bir uygulama yüklediğinizde yada kaldımaya çalıştığınızda hata alıyorsanız bu programa ihtiyacınız var demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Windows Installer (MSI) teknolojisi kullanılarak yüklenen yazılım, belirli dosyaları ve kayıt defteri ayarlarını kaydeder. Bu dosyalardan veya ayarlardan herhangi biri eksik veya bozuksa, programı kaldırıp güncelleştiremeyebilir veya hatta programı yeniden yükleyemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda çözüm, programın temiz bir şekilde yeniden yüklenebilmesi için tüm Windows Installer bilgilerini kaldırmaktır. Bunu yapmak için Microsoft, ücretsiz Windows yazılım yemizleme yardımcı programını sunar.

Windows Installer Cleanup Utility yardımcı programı, bir programın Windows Installer yapılandırmasıyla ilişkili tüm dosyaları ve kayıt defteri ayarlarını siler. Aracın programın gerçek yükleme dosyalarını veya kayıt defteri ayarlarını kaldırmadığını unutmamak önemlidir.

Program Ekle / Kaldır veya diğer yöntemlerle kaldırıp güncelleyemezseniz, bu yardımcı programı kullanırsınız. Windows ınstaller bilgilerini silerek uygulamanın yeniden yükleyebilmeniz gerekir.

windows installer cleanup utility

Windows Installer Cleanup Utility Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   300 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   7.2
İşletim Sistemi   Windows 7 / Vista / XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Program Kaldırma Yardımcısı – Windows Installer Cleanup Utility İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler