PS3 Kolunu PC’ye Bağlama Programı – Motioninjoy DS3 Tool İndir

DS3 Tool isimli bu emülatör PlayStation Sixaxis veya DualShock 3 kontrol cihazlarını Windows bilgisayarınıza bağlayabilir. Hem USB hem de Bluetooth üzerinden bağlantıyı destekler ve dört gamepad bağlanmasına izin verir. Playstation 3 oyununu bilgisayardan oynamak isteyenler için harika bir programdır.


Playstation 3 Kolunu PC’de Kullanma

DS3 Tool programı bir Playstation denetleyicisi adaptör sürücüsüdür. PlayStation Sixaxis veya DualShock 3 kontrol cihazlarını Windows PC’nize bağlamak için tasarlanmıştır. Uygulama hem USB hem de Bluetooth üzerinden bağlantıyı destekler ve dört denetleyicinin bağlanmasına izin verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Genel olarak, DS3 Aracı Windows platformunda Playstation 3 denetleyicinizi (Sixaxis veya Dualshock 3) ücretsiz olarak kullanmanıza izin veriyor. Olumsuz yönü ise can sıkıcı reklamların çıkması ve programın biraz yavaş çalışması diyebiliriz.

DS3 Tool Nasıl Kurulur?

DS3 Tool aracının kurulumu çok kolaydır; DS3 Tool programını başlattıktan sonra, eşleştirmek için denetleyiciyi bilgisayara takmanız ve daha sonra etkinleştirmek için “Enable (Etkinleştir)” düğmesini tıklatmanız gerekir. Kurulumdan sonra denetleyiciyi herhangi bir oyunda, resmi bir Microsoft denetleyicisinde olduğu gibi kullanabilirsiniz. Bağlantıyı test etmek için “Vibration Test (Titreşim Testi)” düğmesini kullanmanız yeterlidir. Bu sayede kontrol cihazı titreşir ve bağlantıların doğru şekilde eşleştirildiğini anlarsınız.

MotioninJoy DS3 Tool

DS3 Tool Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   3,9 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   0.7.1001
İşletim Sistemi  Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PS3 Kolunu PC’ye Bağlama Programı – Motioninjoy DS3 Tool İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler