Rise of the Tomb Raider İndir Türkçe – PC İçin Aksiyon ve Macera Oyunu

Rise of the Tomb Raider oyununda ölümsüzlüğün sırrını keşfetmek için inanılmaz bir maceraya atılıyoruz. Kahramanımız Lara Croft’un göz alıcı antik kentleri keşfetmesini ve aksiyon dolu macerada hayatta kalmasını sağlamak için yardımcı oluyoruz.


PC İçin Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider oyununun Türkçe karşılığı ise Tomb Raider’ın Yükselişi olarak çevirebiliriz. Aksiyon ve macera türündeki bu oyun Crystal Dynamics tarafından geliştirildi. 16 Şubat 2016 tarihinde PC için yayımlanan oyun en iyi senaryo ödülüne de sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Oynanış olarak bir önceki Tomb Raider oyunu ile benzer olan bu oyunda Lara Croft’un ölümsüzlüğün sırrını keşfetme macerasına katılıyoruz. Aynı zamanda insanlığın ilk mezarının keşfine de şahit olacaksınız.

Sadece ölümsüzlüğün sırrını değil aynı zamanda birbirinden güzel ve heyecan verici antik kentleri de keşfedeceksiniz. Ölümcül tuzaklarla dolu bu macerada gizli bulmacaları çözmeli ve antik yazıların şifrelerini çıkarmanız gerekecek.

Bu oyunun iki temel konusu kahramanımız Lara Croft’un “Ölümsüz Koschei” ve “Kayıp Kitezh Şehri” isimli iki Slav peri masalında geçen ölümsüzlüğün sırrını araması şeklinde karşımıza çıkıyor.

Babasının ölümünden sonra yarım kalan işi tamamlamak için yola düşen Lara Croft, önce Suriye ardından da Sibirya tepelerine kadar uzanan bir maceraya atılır. Düşmanlarının da aynı gizemin peşinde olması nedeniyle Lara hayatta kalma mücadelesi veriyor.

Ayrıca bkz: Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama İndir 

Rise of the Tomb Raider

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
  • İşlemci: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Rise of the Tomb Raider Tanıtım Videosu

Rise of the Tomb Raider Detayları

Lisans:   Ücretli
Boyut:   – GB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  Windows 7 64bit ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Rise of the Tomb Raider İndir Türkçe – PC İçin Aksiyon ve Macera Oyunu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler