Samsung Telefonlar İçin Cortona Sesli Asistan – Cortana for Samsung

Samsung akıllı telefon ve tabletler için Cortona sesli asistanı indirin. Cortana for Samsung uygulaması ile bütün Samsung telefonlara sesli asistan özelliğini getirebilirsiniz.


Samsung Telefonlara Özel Cortana

Microsoft’un sevilen sesli asistan uygulaması şimdi de Samsung akıllı telefon ve tabletler için özel olarak geliştirildi. Samsung telefonlarınızı kişisel bir asistana çeviren Cortona sesli asistan, tıpkı Appl2ın Siri uygulaması ve Google’un Asistan uygulaması gibi çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cortana uygulamasını kullanarak gitmek istediğiniz yeri yada satın almak istediğiniz bir şeyi sesli olarak söylemeniz yeterli. Bilgisayarınıza herhangi bir hatırlatma ayarlayabilir ver PC başına gittiğinizde asistan sizi uyarabilir.Bilgisayar başında olduğunuzda ve telefondan uzak olduğunuz bir anda arama gelirse Cortona size bir bildirim göndererek çağrıları kaçırmamanızı sağlar.

Cortona size akıllı öneriler sunar ve sesli bir şekilde aramalarınızı size gösterir. Tek yapmanız gereken Cortona’ya sorular sormak.

Samsung’un kendi Bixby isimli sanal asistan uygulaması sadece Galaxy S8 ve S8 Plus için kullanılabiliyor. Ancak Cortona uygulaması bütün Samsung telefonları destekliyor.

Cortana for Samsung Video Tanıtım

Cortana for Samsung Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.4 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Samsung Telefonlar İçin Cortona Sesli Asistan – Cortana for Samsung”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler