Samsung Telefonlar İçin USB Sürücüler – Samsung USB Driver İndir

Samsung telefonlar için USB Sürücüsünü bu sayfadan indirilebilirsiniz. Samsung model Android cihazınıza USB üzerinden bilgisayarınızda bağlamak istiyorsanız bu sürücüye ihtiyacınız olacak. Android uygulama geliştiricileri Samsung telefonlarda uygulamarını test etmek için bu sürücüye ihtiyaçları vardır.


Android’li Samsung Telefonlar İçin Sürücler

Samsung model cep telefonları için Samsung USB Sürücüsü, Windows kullanan Android uygulama geliştiricileri için bir sürücüdür. Samsung aygıtlarını USB yoluyla bir Windows PC’ye bağlamanızı ve bunları Android geliştirme uygulamanızla kullanmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer normal bir kullanıcı iseniz ve sadece telefonunuzu bilgisayara bağlayıp içindeki dosyaları görüntülemek istiyorsanız, buna ihtiyacınız yoktur. Çünkü bilgisayarınız gerekli sürücüyü otomatik olarak indirir. Böylece Samsung cihazınızı Windows Explorer’da görüntüleyebilirsiniz. Cihazınızı Windows Gezgini ile taramanın alternatif bir yolu, Samsung cihazınızdaki dosyaları, fotoğrafları ve medyayı yönetmek için eksiksiz ve kullanıcı dostu bir yol olan Samsung Kies‘i kullanmaktır.

Android uygulamalarını geliştiriyorsanız ve Samsung cihazıyla birtakım test yapmak istiyorsanız Samsung Cep Telefonları için USB Sürücüsüne ihtiyacınız var demektir. Cep Telefonları için Samsung USB Sürücüsünü kullanmak için, dosyayı açmanız yeterlidir ve sürücüleri yüklemek için ekran yönergelerini takip etmeniz yeterlidir. Yönetici haklarına sahip bir Windows kullanıcı hesabına erişmeniz gerekecek. Ardından, geliştirme uygulamasında Galaxy S7, Galaxy S6, Galaxy S5 ve Galaxy S4 gibi cihazları kullanabilirsiniz. Android uygulamanızın Samsung cihazlarıyla iyi çalışması önemlidir ve bu sürücü sorunsuz bir şekilde test edebilmenizi sağlayacaktır.

Samsung USB Driver

Samsung USB Driver Detayları

Lisans:   Ücretli
Boyut:   15,3 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   1.5.51.0
İşletim Sistemi  Windows 7/8/10 (64-bit)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Samsung Telefonlar İçin USB Sürücüler – Samsung USB Driver İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler