Samsung Telefonu Bilgisayara Bağlama Programı – Samsung Kies İndir

Android işletim sistemli Samsung cihazlarınızı bilgisayara bağlamak için Samsung Kies kullanın. Kies ile telefonu PC’ye bağlayın ve kişiler, takvim, müzik, video, fotoğraf gibi bütün içeriğinizi yedekleyin, uygulama yükleyin veya cihaz yazılımını güncelleyin.


Samsung Kies İle Android Cihazlarınızı Yönetin

Resmi bir Samsung programı olan Samsung Kies, kişiler, takvim, müzik, video, fotoğraf gibi içeriklerinizi yönetmenize olanak tanıyan bir programdır. Samsung model bir Android cihazınız var ise Samsung Kies ile bilgisayara bağlayabilir ve bütün bilgilerinizi yönetebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Kies ile yapacaklarınız;

  • Uygulamaları ve verileri yedeklemek
  • Bilgisayar üzerinden uygulama yüklemek
  • Cihaz yazılımını güncellemek

Samsung Kies ayrıca Samsung cep telefonunuz için Firmware güncellemeleri almanıza ve kurmanıza izin verir ve en son Samsung mobile sürümleriyle uyumlu olacak şekilde düzenli olarak güncellenir. Buna ek olarak Samsung Kies, mobil cihazınızla Mac arasında kişi ve takvim etkinliklerini aktarmak ve yönetmek için de çalışır.

Bir Microsoft Office kullanıcısı iseniz, Samsung Kies ayrıca bilgisayarınızdaki Microsoft Outlook içeriğini bir Samsung mobil cihazla senkronize etmenize izin verir. Yer imleri, ayarlar, alarmlar, kişiler, müzik, video veya fotoğraflar da dahil olmak üzere bütün verileri yedekleyebilir.

Sonuç olarak Samsung Kies, Samsung Android cihazları ile herhangi bir PC kullanıcısı için vazgeçilmez bir araçtır. Android 4.2 ve üzeri cihazları desteklemektedir.

Samsung Kies

Samsung Kies Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   68 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Samsung Telefonu Bilgisayara Bağlama Programı – Samsung Kies İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler