Ses Dönüştürücü ve Düzenleme Programı – AVS Audio Editor İndir

AVS Audio Editor ile bütün ses dosyalarınızı kesebilir, birleştirebilir, bölümlere ayırabilir ve filtreler uygulayarak yeniden kaydedebilirsiniz. Videolardan ses alarak da ses dönüştürme işlemi yapan bu programı deneyebilirsiniz.


Tüm Sesleri Düzenleyin ve Dönüştürün

AVS Audio Editor ile ses dosyalarını MP3, FLAC, WAV, M4A, WMA, AAC, MP2, AMR, OGG vb. bir çok formatta düzenleyebilir ve kaydebilirsiniz. Ses dosyalarını kesebilir, birleştirebilir, parçalara ayırabilir, üst üste katlayabilir, karıştırabilir, dilediğiniz yerleri silebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın Zaman Çizelgesi üzerinden hassas ayarlamalar yapabilirsiniz. Rahatsız edici sesleri gidermek için özel olarak tasarlanmış filtrelerden faydalanabilirsiniz. 20 adet ses efekti ve filtreden dilediğinizi uygulayabilirsiniz. Ve istediğiniz formatta kaydedip çıktısını alabilirsiniz.

Mikrofon ve diğer giriş hatları üzerinden ses kayıtları yapabilirsiniz. Ve bu kaydettiğiniz seslere efektler uygulayarak düzenleyip kaydedebilirsiniz.

AVS Audio Editor programı ile videolardaki sesleri dışarıya aktarabilirsiniz. Videolardaki sesleri alarak istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz.

Yine AVS Audio Editor ile iPhone zil sesi yapmak da mümkün. Bir ses dosyası düzenleyin ve iPhone için M4R formatında kaydedin.

AVS Audio Editor

Desteklenen Ses ve Video Formatları

Okuma: MP3, WMA, WAV, M4A, M4R, AAC, AMR, OGG, MP2, FLAC, AIFF, AU, AVI, IVF, DIV, DIVX, MTV, AMV, MPG, MPEG, MOD, MPE, MVV, M2V, WMV, ASF, DVR-MS, DAT, IFO, VOB, VRO, M2TS, M2T, MTS, TOD, TS, TP, DV, MKV, OGM, OGV, OGA, OGX, RM, RMVB, RAM, IVR, MOV, QT, M4V, MP4, 3GP2, 3GPP, 3GP, 3G2, FLV, SWF, MKA, RAW, PCM, GSM, MID, MIDI, KAR, APE, QCP, MPA, RA, SHN, VOC

Yazma: MP3, WMA, WAV, M4A, M4R, AAC, AMR, OGG, MP2, FLAC, AIFF, AU, AVI, IVF, DIV, DIVX, MPG, MPEG, MOD, MPE, MVV, MTS, TOD, MOV, QT, M4V, MP4, 3GP2, 3GPP, 3GP, 3G2, FLV

AVS Audio Editor Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   29 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ses Dönüştürücü ve Düzenleme Programı – AVS Audio Editor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler