Ses Düzenleme, Analiz Etme Programı – GoldWave İndir

GoldWave müzik düzenleme programı sayesinde ses dosyaları üzerinde gelişmiş düzenlemeler yapın. Ses düzenleme programı olarak profesyonel düzenleme, kayıt ve dönüştürmeler yapın.


Gelişmiş Ses Editörü

GoldWave programı oldukça gelişmiş profesyonel bir dijital ses editörüdür. Kullanımı basit olmasının yanı sıra en gelişmiş ses işleme, restorasyon, iyileştirmeler ve dönüşümlere kadar her şeyi kolayca yapmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

En sevdiğiniz şarkıları gerçek zamanlı bir şekilde çalabilir, hızlı ileri veya geri sarabilirsiniz. Şarkıların çalma hızlarını da değiştirebilirsiniz. Şarkıları, konuşmaları, diğer sesleri ve diğer sesleri kaydedebilirsiniz. Zamanlayıcı özelliğini kullanarak belli bir günde ve saatte kayıt başlatabilirsiniz.

Ses parçalarını düzenleme seçeneklerini kullanarak Kes, Kopyala, Yapıştır, Değiştir ve Üzerine Yaz’ı seçeneklerini kullanın. GoldWave’in hızlı sanal düzenle özelliği sayesinde büyük ses dosyalarını saniyeler içinde düzenleyebilirsiniz.

Onlarca farklı ses efekti kullanarak ses kayıtlarınızda düzenlemeler yapın. Gerçek zamanlı düzenleme seçeneği ile sorunları anında tespit edin. CD Okuyucu aracıyla bir ses CD’sinden doğrudan ses kaydedin. Dosya Birleştiricisi aracıyla dosya birleştirin. Expression Evaluator aracını kullanarak kendi seslerinizi ve efektlerinizi oluşturun. Zincir aracı ile birlikte çalışarak daha hızlı işlem yapılabilir veya Effect Chain Editor aracını kullanarak yeni efektler yaratabilirsiniz. Ve daha bir çok araç bulunuyor. Toplu düzenleme seçeneği ile sadece birkaç tıklamayla yüzlerce dosyayı işleyebilirsiniz.

GoldWave Program Detayları

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 12.2 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ses Düzenleme, Analiz Etme Programı – GoldWave İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler