Ses ve Video Codec Paketi – STANDARD Codecs İndir

STANDARD Codecs paketi sayesinde bilgisayarınızdaki bütün medya öğelerini oynatabileceksiniz. Bilgisayarınızda oynatmak istediğinizde açılmayan video ve ses dosyaları var ise STANDARD Codecs programını yüklemelisiniz.


PC İçin Gerekli Codeler Bu Programda

Shark007 tarafından geliştirilen STANDARD Codecs programı çok sayıda biçimi destekleyen bir medya codec paketidir. STANDARD Codecs sisteminizi bozmadan tüm medya dosyalarınızın oynatılmasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

STANDARD Codecs, film izlemenize ve çeşitli formatlarda herhangi bir sorun yaşamadan müzik dinleyebilmenize yardımcı olacak bir ses ve video codec bileşenleridir. Windows Media Player’a sorunsuz bir şekilde yüklenebilen AMR, MPC, OFR, DivX, MKA, APE, FLAC, EVO, FLV, M4B, MKV, OGG, OGV, OGM, RMVB ve XVID formatlarını destekler.

Programın yüklenmesi oldukça kolaydır ve acemi kullanıcılar bu codec paketini kullanmak için herhangi bir ayarı yapmalarına gerek kalmaz.

Windows Media Player’ı 32 bit veya 64 bit moda ayarlayabilir, Icaros Explorer özelliklerini ve LAV splitter’ı devre dışı bırakabilir, altyazı parametrelerini değiştirebilir, ayrıca MC Sharpen’i ve varsayılan oluşturucuyu (EVR) etkinleştirebilirsiniz.

Bu program, Windows 7, 8 ve 10’da sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

STANDARD Codecs

STANDARD Codecs Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   33,2 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   4.5.6
İşletim Sistemi   Windows 7, 8, 8.1, 10 (32 & 64 Bit)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ses ve Video Codec Paketi – STANDARD Codecs İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler