Sistem Bilgisi İzleme ve Masaüstü Özelleştirme Programı – Samurize İndir

Samurize isimli bu program hem masaüstü özelleştirme programı hemde sistem bilgisi görüntüleme programı olarak dikkat çekiyor. Ücretsiz bir program olmasına karşın sunduğu gelişmiş özellikler ile hem sistem bilgileriniz izleyebilirsiniz, hemde masaüstü için faydalı araçlar kullanabilirsiniz.


PC Sistem Bilgisi Monitörü

Samurize programı gelişmiş bir sistem bilgisi öğrenme ve masaüstü geliştirme programıdır. Windows işletim sistemi üzerinde ücretsiz bir şekilde kullanılan Samurize programı, BT uzmanları, hızlandırıcılar, oyuncular ve masa üstü modelistleri kullanabilir. Bu program ile sadece sistem bilgileri değil aynı zamanda hava durumu raporları, haber başlıkları ve çok daha fazlası için kullanılıyor. Samurize programı % 100 ücretsiz!

Sponsorlu Bağlantılar

Samurize ile Disk kullanımı, CPU kullanımı, ağ trafiği, sistem sıcaklıkları ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Programlama bilgisi olmasına gerek olmadan çeşitli özelleştirmeler yapabilme. Sadece kendi bilgisayarınızı değil aynı zamanda başka bilgisayarları da ağ üzerinden izleyebilirsiniz.

Program düşük bellek kullanımı ve CPU kullanımına ihtiyaç duyar. Gerçek bir WYSIWYG editörüyle sistem izleme, multimonitor desteği ve birçok kullanım seçenekleri gibi özellikler sunar.

samurize

Samurize Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   5.3 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Sistem Bilgisi İzleme ve Masaüstü Özelleştirme Programı – Samurize İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler