Son Sürüm “Microsoft .NET Framework” İndir

Hem programcılara hem de sıradan kullanıcılara yönelik olarak geliştirilen ve .NET teknolojilerini kullanan Windows uygulamalarını geliştirmek ve başlatmak için kullanılan Microsoft’un programlama altyapısıdır.


Microsoft .NET Framework Kütüphanesi

Bütün Windows sürümleri ile uyumlu olan Microsoft .NET Framework, her bilgisayarda olması gereken bir programdır. Özellikle uygulama hazırlayanlar için yüksek kalitede uygulamalar geliştirmelerini sağlayan bir kütüphanedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft .NET Framework ile masaüstü uygulamasından web tarayıcı uygulamasına kadar her şey geliştirilebilir. Uygulamaların geliştirildikleri ortamlar farklı olsa da diğer tüm uygulamalarla web servisleri oluşturulabiliyor. Microsoft .NET Framework platformu, işletim sisteminden ve donanımdan daha üst seviyede taşınabilir olarak tasarlanmıştır.

Bu sürüm eski .NET Framework sürümleri ile uyumlu çalışarak yüksek düzeyde performans artışı sağlıyor. Özellikle endüstri standartlarına verilen destek ve dil seçenekleri Microsoft .NET Framework 4.6.2 ile birlikte öne çıkıyor.

Microsoft .NET Framework 4/4.5/4.5.1/4.5.2/4.6/4.6.1 için yüksek düzeyde uyumluk sağlayan bir güncelleştirmedir.

Microsoft NET Framework

Microsoft .NET Framework Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   1,3 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   4.6.2
İşletim Sistemi  Windows XP, Vista, 7, 8. 8.1 ve Windows 10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Son Sürüm “Microsoft .NET Framework” İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler