Steam İndir – Online Oyun Satın Alma ve Oyun Oynama Platformu

Neredeyse bütün oyunların dijital kopyalarını satın alabileceğiniz ve oyunları online bir şekilde oynayabileceğiniz Steam, en popüler oyun platformlarından birisidir. Steam çevrimiçi oyun platformunu bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinizi bir Steam hesabı açıyorsunuz ve dilediğiniz oyunu bilgisayarınıza indirip oynayabiliyorsunuz.


Steam – Çevrimiçi Oyun Platformu

Valve tarafından geliştirilen Steam, online bir şekilde oyun satın alabildiğiniz ve oyunları hem online olarak hemde çevrimdışı oynayabildiğiniz bir oyun platformudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Steam üzerinden oyunların dijital kopyalarını satın alarak Steam üzerinden bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Oyun oynarken diğer oyuncularla sohbet edebiliyor ve çoklu bir şekilde oyunları online oynayabiliyorsunuz. Bütün oyunlar hakkında detaylı bilgilerin, ekran görüntülerin ve videoların yer aldığı Steam, oyunseverlerin en önemli duraklarından birisidir.

Steam uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize bir kullanıcı hesabı açıyorsunuz. Türkçe dil desteğine sahip olan Steam ile dilediğiniz oyunu hemen satın alabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Türkçe dil desteğine de sahip olan Steam’i bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra, öncelikli olarak kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Oldukça kolay bir adımdan sonra kendi kullanıcı hesabınızı oluşturarak, Steam online oyun platformuna katılabilirsiniz.

steam

Steam Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem  Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Steam İndir – Online Oyun Satın Alma ve Oyun Oynama Platformu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler