Strateji Savaş Oyunu – Age Of Empires 1 İndir

Eski dönemlere ait savaş oyunu arayanlar için milattan önceki dönemlerde geçen bu savaş oyununu öneriyoruz. Strateji oyunu olarak en iyilerden birisi olan Age Of Empires oyunu hemen deneyin.


Strateji Oyunlarının Şahı

Strateji oyunu olarak karşımıza çıkan ilk oyunlardan birisi olan Age of Empires, eski çağlarda geçen bir savaş oyunudur. Gerçekçi bir senaryoya sahip olan ve bir çok ödül alan oyunun 2. ve 3. versiyonları da bulunuyor. Farklı milletler ile savaştığınız bu oyunda avlanabiliyor, odun kesebiliyor ve günlük işlerinizi yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Age of Empires oyunu birkaç farklı rakip ile oynayabileceğiniz bir medeniyet strateji oyunudur. Microsoft tarafından tasarlanan Age of Empires oldukça kapsamlı ancak her oyuncunun oynayabileceği türden basit bir oyundur. Oyunda nefes kesen 3B grafikler bulunuyor. Oyuna sadece ikna yeteneğinizle başlıyor ve sonra kabilenizin gerekli becerileri öğrenmesini sağlayıp ve gelişmek için önemli teknolojileri uyarlayıp ve geliştiriyorsunuz.

Bu oyun klendini tekrar etmiyor ve sizin stratejinize göre sürekli farklı senaryolar karşınıza çıkıyor. Barışçıl yollarla yada savaş yollarıyla diğer medeniyetlere ulaşacaksınız. Oyunda aynı zamanda Türk ırkı da bulunuyor.

Age Of Empires 1 Detaylar

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 23.6 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Strateji Savaş Oyunu – Age Of Empires 1 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler