Sürücü Güncelleme Programı – Ashampoo Driver Updater İndir

Ashampoo Driver Updater programı bilgisayarınızın sürücülerini tarar ve bilgisayarınızın en üst düzeyde performans göstermesini sağlamak için en yeni sürücüleri indirmenize ve kurmanıza yardımcı olur. Bütün sürücüleri otomatik olarak güncellemenizi sağlar.


En Son Sürücüleri İndirin

Ashampoo Driver Updater programı bilgisayarınızın ihtiyacı olan eksik sürücüleri otomatik olarak bulur ve bilgisayarınızda yüklü olan eski sürücülerin son sürümlerini yüklemenizi sağlar. Bu eksik yada eski sürücüleri en son versiyonlarına yüklemek bilgisayarınızın performansını üst düzeyde etkiler.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Driver Updater programı 15 binden fazla cihaz ve 400 binden fazla sürücü desteği ile bütün sürücüleri bulup güncellemenizi sağlar. Bu program donanım bileşenlerini ve sürücülerini analiz eder, sonuçları devasa bir veritabanıyla karşılaştırır ve daha sonra eski sürücüleri en yeni sürümleriyle değiştirir.

Ashampoo Driver Updater programı sürücüleri ne zaman güncelleyeceğinize sizin karar vermenizi sağlar. Dahili zamanlayıcı, programın güncellemeler için sisteminizi ne zaman tarayacağı konusunda size güvenilir bir kontrol sağlar.

Çökmeler, ses sorunları, grafik sorunları veya kötü performans sıklıkla yanlış, bozuk veya eski sürücülerden kaynaklanmaktadır. Windows 10’a geçtikten sonra birçok sistem çalışıyor ancak en iyi şekilde çalışmıyor. Ashampoo Driver Updater’ın Windows’un kendisi için düzeltemediği sorunları düzeltmesine izin verir.

Sürücüler, çökmeleri önlemek ve kurulu donanım bileşenlerinden en iyi şekilde yararlanabilmek için sürekli geliştirilmekte ve güncellenmektedir. Özellikle oyunlar, yüksek sistem performansından büyük fayda sağlıyor. Mevcut grafik sürücüleri, ihtiyaç duyduğunuzda size ekstra destek verebilir.

Ashampoo Driver Updater ile herhangi bir risk almayacaksınız. Yerleşik yedekleme özelliği, gerekirse herhangi bir sürücüyü kaydetmenizi ve geri yüklemenizi sağlar.

Ashampoo Driver Updater Özellikleri

 • Daima güncel sürücü veritabanı
 • Rahat sürücü yedekleme ve geri yükleme özellikleri
 • Arızalı sistemleri kolaylıkla düzeltir
 • Windows 10 için tüm sürücüleri bulur
 • Eksik veya eskimiş sürücüleri bulur ve güncelleştirir
 • Windows 10’a geçişi kolaylaştırır
 • WLAN, ses ve yazıcı sorunlarını düzeltir
 • Daha hızlı, daha kararlı bir sistem sağlar
 • Tamamen optimize edilmiş sistem kullanımı sunar
 • Gerekli tüm sürücüleri tek bir tıklama ile yükler
 • Sistem çökme ve donma riskini azaltır

Ashampoo Driver Updater Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   8.8 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   1.1.0
İşletim Sistemi   Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Sürücü Güncelleme Programı – Ashampoo Driver Updater İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler