Taşınabilir Ofis Programı – SSuite Office Blade Runner İndir

USB flash belleklerden microSD kartlara kadar tüm taşınabilir cihazlar için ofis yazılımı arıyorsanız SSuite Office Blade Runner programını indirin. Gittiğiniz her yerde yanınızda ofis uygulamaları da olsun.


Portable Ofis Programı

SSuite Blade Runner Portable isminden de anlaşılacağı üzere bir taşınabilir office yazılımıdır. Bütün flash bellek gibi taşınabilir cihazlarınızda çalışan ofis paketidir. Çeşitli ofis yazılımlarını içeren uygulama paketi SSuite Office’in taşınabilir sürümüdür. Bu araçlar arasında metin işlemcisi, e-posta istemcisi, elektronik tablo editörü, dosya yöneticisi ve fotoğraf editörü gibi araçlar yer alır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows’un yeniden yüklenmesinden sonra önemli uygulamaları hızlı kurmaya veya belirli bir görevi zamanında yerine getirmek için bütün paketten tek bir happy wheels demo yardımcı program üzerinden yüklemeye yarar.

SSuite Office Blade Runner programı bir web tarayıcısı, takvim günlüğü, dosya yazıcı, fotoğraf editörü ve PDF bellek yaratıcısı gibi yerleşik araçlar da bulundurur. Bilgisayardan herhangi bir programı çalıştırmak, yedekleme oluşturmak ve bunları güvenli bir yerde saklamak, Windows Görev Yöneticisi’ni başlatmak, programları eklemek veya kaldırmak vb. işlemleri yapmak mümkündür.

SSuite Office Blade Runner Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   35,6 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2.6
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Taşınabilir Ofis Programı – SSuite Office Blade Runner İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler