Tır Simülatör Oyunu – Euro Truck Simulator 2 İndir

Tır sürme simülasyonu Euro Truck Simulator 2 karşınızda. Euro Truck Simulator 2 Demo sürümünü indirin ve Avrupa yollarına düşün. Aldığınız yükleri zamanında yerine ulaştırın, görevleri tamamlayın ve kendi tır şirketinizi kurun.


Tır Sürmenin En Eğlenceli Yolu

En sevilen tır sürme oyunlarından birisi olan Euro Truck Simulator oyununun ikinci versiyonunu hala oynamadıysanız işte size fırsat. Euro Truck Simulator 2 oyununun deneme sürümünü indirerek oynamaya başlayabilir ve memnun kalmanız halinde oyunu satın alabilirsiniz.

Avrupa yollarının kralı olun

Sponsorlu Bağlantılar

Euro Truck Simulator 2 oyununda İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve daha pek çok Avrupa şehrini keşfedeceksiniz. Avrupa’nın önemli şehirlerine yük taşıyarak size verilen zamanda görevleri yerine getirin.

Size verilen kargoları 60’tan fazla Avrupa şehrine taşıyacaksınız. Görevleri yerine getirirken kazandığınız paralarla kendi işinizi büyütebiliyorsunuz. Bunu yapmak için yeni tırlar satın alarak kendi filonuzu oluşturabilir, şoförler kiralayabilir, garajlar satın alabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Tır özelleştirme ve modifiye seçenekleri

Euro Truck Simulator 2’de kendi kamyonunuzu da istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. egzoz borusu, sinyal lambası, ışıklar ve daha fazlası ile happy wheels demo tırınızı istediğiniz gibi modifiye edin. Bu oyunda gördüğünüz haritalar tamamen gerçek yol haritalarıdır. Oyuna özel avatarınızı ve plakasını yükleyin ve kullanın.

Oyun ekran görüntülerini paylaşma

Euro Truck Simulator 2 ‘de Fotoğraf Modu da bulunuyor. Bu modu kullanarak oyundaki en iyi anları yakalayabilir ve diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. Sanal ortam olan World of Trucks’ı kullanarak herkesle ekran görüntülerini paylaşın.Ayrıca hergün editörün seçimi ile en yaratıcı fotoğrafları görün. World of Trucks’a katılmak için Steam hesabınızla üye olmanız gerekiyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli işlemci
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: GeForce GTS 450 sınıfı (Intel HD 4000)
  • Sabit Disk: 3 GB boş alan

Euro Truck Simulator 2 Video Tanıtım

Euro Truck Simulator 2 Oyun Detayları

Lisans:   Demo
Boyut:   1.7 GB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2.1.26.2.4
İşletim Sistemi   Windows 7 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Tır Simülatör Oyunu – Euro Truck Simulator 2 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler