Tom Clancy’s The Division Demo İndir – Hayatta Kalma Oyunu

Tom Clancy’s The Division oyununun deneme sürümünü indirin. Günümüz New York şehrini esir alan bir salgında hayatta kalmaya çalışırken, The Division ajanı olarak insanları kurtarmak ve düşmanları yok etmek için savaşıyorsunuz.


Hayatta Kalın ve Dünyayı Kurtarın

Ubisoft tarafından geliştirilen Tom Clancy’s The Division oyununun Demo sürümü resmen yayımlandı. Steam üzerinden indirilen deneme sürümünü bütün oyuncular indirip oynayabilir. Oyunun senaryosu kıyamet senaryosu şeklinde ilerliyor ve dünyayı esir alan salgın sonucu hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tom Clancy’s The Division oyununu satın almadan önce Demo sürümünü indirip oynayabilirsiniz. En çok beklenen oyunlardan birisi olan Tom Clancy’s The Division, malesef Türkçe dil desteğine sahip değil.

Tom Clancy’s The Division

Oyunun Hikayesi

Tom Clancy’s The Division oyunu günümüz New York şehrinde geçiyor. Kara Cuma günü şehirde bir salgın yayılıyor ve insanlar ölmeye başlıyor. Su, gıda ve diğer temel ihtiyaçlarını karşılamak için insanlar kaosun içerisinde doğru sürüklenir. İnsanların bu salgınla mücadele ettiği bir dönemde hayatta kalmaya çalışıyor ve kahramanlık göstermeye hazırlanıyorsunuz.

The happy wheels demo Division ajanlarından birisi olarak göreviniz, insanları kurtarmak ve tekrar yeni umutlara kapılar açmak. Vahşi New York şehrinde hayatta kalmaya çalışmanın yanı sıra savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile birlikte şehir düşmanlardan kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Tom Clancy’s The Division oyunu

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit sadece)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD FX-6100, veya daha üstü
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 ile 2 GB VRAM (Güncel eşdeğer NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770, 2 GB VRAM veya üstü)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Tom Clancy’s The Division Tanıtım Videosu

Tom Clancy’s The Division Demo Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   3,7 B
Dil:   İngilizce
Versiyon:   –
İşletim Sistemi   Windows 7 ve Üzeri (64-bit)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Tom Clancy’s The Division Demo İndir – Hayatta Kalma Oyunu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler