Türkçe İnternet Sitesi Yapma ve Mobil Uygulama Hazırlama Programı – Adobe Dreamweaver CS6 İndir Download

İnternet sitesi tasarlamak isteyenler için hazırlanan en iyi programlardan birisi de Adobe Dreamweaver CS6 programıdır. Gelişmiş kod ve programlama seçenekleri sayesinde hızlı ve verimli bir şekilde tasarımlar yapabilir aynı zamanda, programlamalar yapabilir ve mobil uygulamalar hazırlayabilirsiniz.


İnternet Sitesi ve Uygulama Hazırlama

İnternet sitesi tasarlamak isteyenler için hazırlanan en iyi programlardan birisi de Adobe Dreamweaver CS6 programıdır. Gelişmiş kod ve programlama seçenekleri sayesinde hızlı ve verimli bir şekilde tasarımlar yapabilir aynı zamanda, programlamalar yapabilir ve mobil uygulamalar hazırlayabilirsiniz. 

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 2,35 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

En yaygın web dillerini (HTML, XML, ASP, PHP, JSP vb.) sorunsuz ve tam bir şekilde destekleyen Dreamweaver CSS, JavaScrit, SWF, FLV gibi içeriklerle doğrudan çalışabilmenize olanak sağlarken, tasarlama ve geliştirme aşamalarında en büyük yardımcınız olacak eklentilerle güçlendirilmeye hazır bir şekilde sizi bekliyor.

Basit web sitelerinden, en son teknolojileri destekleyen ileri uygulamalara kadar her şeyi baştan sona hazırlayabileceğiniz Dreamweaver ile daha fazla iş üretebillir, yazılım içerisindeki yeni özellikler ve optimize edilmiş iş akışları ile en hızlı şekilde parçaları tamamlayabilirsiniz.

CS6 İle Öne Çıkan Özellikler

 • Arttırılmış FTP performansı ve HTML5 desteği.
 • Güncellenen jQuery mobil çerçeve desteğiyle iOS ve Android platformlar için yerleşik mobil uygulamalar oluşturun.
 • Güncellenmiş çok ekranlı önizleme paneliyle akıllı telefonlar, tablet aygıtlar ve masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış projelerin nasıl görüntüleneceğini kontrol edin.

Not: Adobe yazılımlarının deneme sürümlerini bilgisayarınıza happy wheels demo indirebilmeniz için “Adobe Download Assistant” indirme yöneticisini indirmeniz gerekiyor. İndirme yöneticisiyle ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz.

adobe-dreamweaver-cs6

Adobe Dreamweaver CS6 Sistem Gereksinimleri

 • Intel ® Pentium ® 4 veya AMD Athlon ® 64 işlemci
 • Service Pack 1 ile Service Pack 3 veya Windows 7 ile Microsoft ® Windows ® XP. Adobe ® Creative Suite ® 5.5 ve CS6 uygulamaları da Windows 8 destekleyecek. Windows 8 desteği hakkında daha fazla bilgi için CS6 SSS bakın. *
 • 512MB RAM
 • Kurulum için kullanılabilir sabit disk alanı 1 GB ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına kurulamaz)
 • 16-bit video kartı ile 1280×800 ekran
 • Java ™ Runtime Environment 1.6 (dahil)
 • DVD-ROM sürücüsü
 • HTML5 medya oynatmak için gerekli QuickTime 7.6.6 yazılımı
 • Bu yazılım aktivasyon olmadan çalışmaz. Geniş bant internet bağlantısı ve kayıt yazılımı aktivasyonu, abonelik doğrulama ve çevrimiçi hizmetlere erişim için gereklidir. * Telefon aktivasyon mevcut değildir.

UYARI: Adobe Dreamweaver CS6 yayından kaldırılmıştır ve yerine Adobe Dreamweaver CC kullanılmaktadır. Aşağıdaki linkten Adobe Dreamweaver CC programını indirin.

Adobe Dreamweaver CC indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe İnternet Sitesi Yapma ve Mobil Uygulama Hazırlama Programı – Adobe Dreamweaver CS6 İndir Download”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler