Türkçe Resim Düzenleme Programı – PhotoFiltre Studio X İndir

Fotoğraf düzenlemek, fotoğraflara efektler uygulamak ve profesyonel araçlarla harika resimler oluşturmak için PhotoFiltre Studio X programını indirin.


Fotoğrafları Düzenlemenin Kolay Yolu

Resim düzenleme programı olan PhotoFiltre Studio, basit arayüzü ile de kolay öğrenilebilir bir program. Zaten Türkçe olması da kullanıcıların işini oldukça kolaylaştırıyor. Birçok resim düzenleme programından geri kalmayacak bu program denemeye değer bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

PhotoFiltre Studio X programı hem yeni başlayanlar hemde gelişmiş kullanıcılar için komple bir görüntü düzenleme programıdır. Basit ve sezgisel arayüzü ile bir çok filtreyi kolaylıkla fotoğraflarınıza uygulamanız mümkündür.

Programın katman yöneticisi, gelişmiş fırçaları, kırmızı göz düzeltici, parti modülü ve diğer güçlü araçları bulunuyor. Geniş filtre seçenekleri arasında parlaklık, kontrast, boya, doygunluk, happy wheels demo gama, sulu boya, pastel, Hint mürekkebi, pointillism, bulmaca efekti gibi bir çok efekt bulunuyor.

Vektörel seçimler için düzenlemeler yapabiliyor, farklı ebatlarda yuvarlak ve kare fırçalar kullanabiliyor veya daha değişik biçimlerde (eğik çizgi, özel şekiller, …) fırça türlerini kullanabiliyorsunuz.  Programın bir çok farklı katmanı da düzenlemelerinizi kolaylaştırır.

Animasyonlu GIF jeneratör modülü sayesinde animasyonlu bir GIF dosyası oluşturabilirsiniz. PhotoMasque modülü sayesinde ise resimleriniz şeffaflık gibi gelişmiş efektler uygulayabilirsiniz.

PhotoFiltre Studio X Detayları

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 10.6 MB
Dil: Türkçe
Sürüm 10.12.1
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8
  • Programın Türkçe dil dosyası için buraya tıklayınız.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Resim Düzenleme Programı – PhotoFiltre Studio X İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler