Türkçe Sanal Disk (Sürücü) Oluşturma Programı – Daemon Tools Pro İndir

Bilindiği gibi Daemon Tools Pro programı sanal cd yada dvd oluşturarak büyük kolaylıklar sağlamakta. CD yada DVD ile oynanmak zorunda olan oyunlarda Daemon Tools Pro büyük kolaylık sağlamaktadır.


Profesyonel Sanal Disk Programı

Daemon Tools Pro programı CD yada DVD’lerinizi aynı şekilde ISO, NRG gibi uzantılarda kaydetmenize olanak sağlar. Daemon Tools Pro sektöründe en iyi optik medya emulation sağlayan Microsoft Windows için gelişmiş bir uygulamadır. Daemon Tools Pro zaten CD / DVD yakıldı gibi CD / DVD görüntüleri kullanmanızı da sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

2000’li yıllardan beri DAEMON Tools Pro, disk görüntüleri ve sanal sürücülerle çalışmak için güçlü ve profesyonel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Yıllar geçmesine rağmen DAEMON Tools Pro hala en sevilen görüntüleme aracıdır.

Program montaj desteği de sunarak, uygulamadan veya happy wheels demo Explorer’dan tüm popüler görüntü türlerini yerleştirmeyi destekler. Aynı zamanda fiziksel disklerden görüntü yakalamayı da başarır. Böylece hem dinamik hem de sabit sanal sabit diskler oluşturabilirsiniz.

DT, HD ve SCSI sürücüler taklit ededebilir, çift tıklama yada manuel özelleştirme seçenekleri sunar. Sanal sürücüleri fiziksel sürücülerle ilişkilendirebilir ve gelişmiş emülasyon seçeneklerini ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda Virtual Burner ile disk yakma imkanı da sunuluyor.

Gelişmiş görüntüleme araçları sunan program ses CD’lerini ve veri disklerini görüntüler ve düzenler.

Daemon Tools Pro Detayları

Lisans: Deneme Sürümü (14 Gün)
Boyut: 30,1 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 8.11
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Sanal Disk (Sürücü) Oluşturma Programı – Daemon Tools Pro İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler