Türkçe Ücretsiz IP Gizleme ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – SafeIP İndir

IP adresinizi gizleyerek internetteki yasaklı sitelere girmek istiyorsanız SafeIP isimli programı kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği de bulunan program hem çok kullanışlı hemde erişime engelli sitelere girmek çok kolay.


IP Gizleyerek Anonim Gezinme

SafeIP programı IP gizlemek için en güvenilir programlardan birisidir. Ücretsiz olarak sunulan SafeIP, çevrimiçi gizliliğinizi korumayı güzel bir şekilde başarıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Kimlik bilgilerinizi öğrenmek isteyen web sitelerine engel olur ve anonim proxy IP’leri kullanarak gerçek çevrimiçi kimliğinizi saklar. Sadece web sitelerinde değil aynı zamanda oyunlarda ve e-postalarda da kimliğinizi gizler.

SafeIP programı güvenli SSL proxy şifreleme desteği sunduğu için WiFi koruması da sunar. Bütün internet trafiğinizi özel bir proxy ile şifreleme imkanı tanır.

İnternette gizli happy wheels demo sörf yapmanızı sağlar, hackerlara karşı sizi korur ve engellenmiş sitelere rahatlıkla giriş yapmanızı sağlar. En hızlı bağlantı hızları içinden kendinize en yakın olan anonim IP konumunu seçerek daha hızlı bir bağlantı elde edebilirsiniz.

SafeIP programı sınırsız kullanım sunar ve bunu ücretsiz bir şekilde sağlar. Ayrıca hiçbir reklamda içermez.

SafeIP

SafeIP Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   2,6 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz IP Gizleme ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – SafeIP İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler